EurAsiaRail Fuarı Resmi Medya Partneri RAYHABERİkincisi düzenlenecek Eurasia Rail Demiryolu Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarı 08 – 10 Mart 2012 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde (İFM) kapılarını sektörün önde gelen yerli ve yabancı, kamu ve özel kuruluşlarına açacak.

Bu önemli  organizasyonun tanıtımında  resmi medya partneri olarak görev almaktayız. RAYHABER 

Diğer Medya Partnerleri:

VIA LIBRE
EURAILMAG
RAILWAY GAZETTE
RAILWAY PRO
FAIR WORLD AUTO SUB INDUSTRY
VEHICLE SEAT WORLD
YATIRIMLAR
METALSAN
UTA LOJISTIK
DEMIRCELIK
RZD PARTNER
RAYTURK
HIZMETIX
DEMIRYOLU.NET
DEMIR YOLCUYUZ

Benzer Demiryolu Haberleri

14 Yorum - EurAsiaRail Fuarı Resmi Medya Partneri RAYHABER

 1. mehmetkasim dedi ki:

  Levent Bey;

  Linkteki haberinizde bizim ismimiz kullanılmıştır. Google’da “raytürk” olarak arama yapıldığında sizin sitenizin çıkması için böyle bir kurnazlık yapıldığını tahmin etmek zor değil. Lütfen bu tarz işlerden vazgeçiniz. Ve etikette dahil hiç bir şekilde ismimizi kullanmayınız.

  http://www.rayhaber.com/tag/rayturk/

  Ayrıca aşağıdaki linkteki Eurasiarail Fuarı ile ilgili olarak aşağıdaki yazıda ismimiz geçmiştir. Bizim fuarla ilgili henüz bir desteğimiz yok. Ve her sene ayrı ayrı anlaşma yapıyoruz. Eski anlaşmalar sonlanınca eskiye ait fuarla ilgili tüm haberleri kaldırıyoruz. Dolayısıyla bu haberdeki raytürk ismini ve etiketini kaldırmanızı rica ediyoruz. Çünkü aynı şeyi bizimde yapmamız çok basit bir iş. Bizde fuarla ilgili haber yapıp altına etiket olarak “rayhaber” koyup hit hırsızlığı yapabiliriz. Ama etik olarak doğru bulmadığımız için yapmayız. Sizde aynı hassasiyeti gösteriniz.

  http://www.rayhaber.com/eurasia-rail-demiryolu-hafif-rayli-sistemler-altyapi-ve-demiryolu-lojistik-fuari-resmi-medya-partneri-ray-haber/

  Mehmet Kasım
  http://www.rayturk.net

 2. admin dedi ki:

  Mehmet Bey,

  Bilişim sektöründe olmadığınız için, ‘hit hırsızlığı’ tanımını yapacağınızı zannetmiyorum. WordPress etiketleri otomatik olarak yayınlanır ve bunlar yazılarla ilişkilendirilir. Ayrıca site PR ve arama sonuçlarındaki değerlere göre arama sonucunda gösterilir. Adı RAYTÜRK.Net olan bir siteden önce bile gelebilir tag’ler. Ziyaret sayısına göre bir süre sonra ilk sıralarda bile çıkabilir. Öncelikle aşağıdaki durumları değerlendirelim:

  1) Raytürk adı trademark ya da copyrighted bir marka değil!
  2) Yine kayıtlı bir site logonuz yok!
  3) Bu yıl EurAsiaRail’e fuarına katılmışsınız ama önümüzdeki yıl katılamayacağınızı söylüyorsunuz, bu daha önceden gerçekleri yazdığımız haberi silme anlamına gelmez!
  4) RAYHABER —->>> Raytürk, UlaşımTürkiye, Demiryolcu gibi isimleri etiket dahil serbestçe kullanabilir!

  DOLAYISIYLA BAHSİ GEÇEN ETİKET VE YAZILAR SİTEDEN KALDIRILMAYACAKTIR!

  Not: Sitenize yorum yazamıyorum ama sitemizden aldığınız haberleri kaynak göstererek yayınlamızı rica ederiz, aksi takdirde kaynak belirtmeden aldığınız haberler hakkında hukuki işlem başlatılacaktır.

Yorum Yaz

18 / 1,644