İstanbul Metrosu Android ve İOS Uygulaması (Uygulamayı İndirin)

İstanbul Metrosu Android ve İOS Uygulaması

Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerin ulaşımına yabancı kişiler bu konuda çok fazla sıkıntı çekmektedirler. Birçok bilgilendirici yazı olmasına rağmen bunları anlamakta zorluk çekenler için bir uygulama geliştirilmiş. Metro İstanbul adlı bu uygulama ile, İstanbul ilindeki bütün raylı ulaşım sistemlerinin bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Android ve İOS için hazırlanmış bu uygulamayı kullanmak için akıllı telefonunuzun ve internet bağlantınızın olması gerekmektedir.

Metro İstanbul Android ve İos uygulaması ile tüm raylı sistem ağına ait detaylara ulaşılabiliyor. Tüm istasyonların harita üzerinde rahatlıkla görülebildiği uygulamada güncel sefer saatlerine bakma imkanınız bulunuyor. Ayrıca bulunduğunuz konuma en yakın istasyonu otomatik olarak bulan uygulama kaybolmamanız için yolu bile tarif ediyor. Bilet fiyatları hakkında bilgi ve müşteri hizmetlerine ulaşmanızda yardımcı oluyor.
Türkçe dışında İngilizce ve Arapça dil desteği bulunan uygulama İstanbul’u bilmeyenler için büyük bir kolaylık. Özellikle sürekli toplu taşıma yollarını unutan ve karıştıranların işine en çok yarayacak uygulamalardan birisi. Yabancıda olsanız Türk’te olsanız uygulamayı kolaylıkla kullanabiliyorsunuz. Sade ve anlaşılır bir arayüze sahip uygulama ile en yakın metro saatini de görmeniz mümkün oluyor. Böylelikle varmak istediğiniz yere en çabuk şekilde varmanız hedefleniyor.

Uygulamayı Android cihazlar için Play Store üzerinden buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

 

 

Benzer haberler:

Yorum Yaz

122 / 1,762