TCDD Kaklık Lojistik Merkezi Projesi Erkut İnşaat – Venedik İnşaat ortak girişimi ile sözleşme imzalandı

Kaklık (Denizli) Lojistik Merkezi

T.C. Devlet Demiryolları (TCDD) İşletmesi Genel Müdürlüğü’nün, “Kaklık (Denizli) Lojistik Merkezi İlave Saha Betonlanması, Drenaj Kanalları İstinat ve İhata Duvarı, Yükleme Rampası, Lojistik Hizmet Birimleri Binası, Mevcut Peronların Uzatılması, Menfez ve 3 Adet Güvenlik Kulübesi Yapılması” ihalesi ile ilgili yeni gelişmeler kaydedildi.

Yatırımlar Dergisi’nin, aldığı bilgiye göre; yaklaşık maliyeti 13.489.441 lira olarak belirlenen ihaleyi kazanan Erkut İnşaat – Venedik İnşaat ortak girişimi ile 10 Eylül 2012 günü 7.829.000 lira üzerinden sözleşme imzalandı. İhaleyi kazanan ortak girişim ile önümüzdeki günlerde sözleşme imzalanacak.

Haberin devamı için lütfen tıklayınız : Yatırımlar

Kaynak : Yatırımlar

Ayrıca bakınız…

Levent Özen
Takip et

Levent Özen

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief at RayHaber
Her yıl yüksek hızda büyüyen Türkiye demiryolu sektörü Avrupa’nın lideri. Bu hızını yüksek hızlı trenlerden alan demiryollarına yapılan yatırımlar da artmaya devam ediyor. Ayrıca şehiriçi ulaşım için yapılan yatırımlarla birlikte, yerli üretim yapan pek çok firmamızın yıldızı parlamaktadır. Yerli tramvay, hafif raylı sistem ve metro aracı üreten firmaların yanında, Türk yapımı yüksek hızlı “milli tren” imalatına başlanmış olması gurur vericidir. Bu gurur verici tabloda olmaktan bizde oldukça mutluyuz.
Levent Özen
Takip et

Benzer demiryolu haberleri:

Güncelleme: - .


Yorum Yaz

RayHaber | www.rayhaber.com | Türkiyenin Demiryolu Sitesi ve Dergisi located at Adalet mah. Anadolu cad. Megapol Tower 41/81 , İzmir, Bayraklı . Reviewed by 19702 demiryolcu rated: 4.6 / 5
229 / 3,395