Ankara Metrobüs uygulaması protesto edilirken Türk bayrağına saygısızlık yapıldı (Video)Ankara Metrobüs uygulaması protesto edilirken Türk bayrağına saygısızlık yapıldı

Ankara Metrobüs uygulaması nı protesto etmek için Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde toplanan CHP’li grup TOKİ konutlarının önüne at arabalarıyla geldi.

Aralarında CHP ilçe Başkanı Ercan Şimşek ve CHP meclis üyesi Yusuf Aksakal’ın da bulunduğu grup, yapmış olduğu eylemden çok atların üzerine örttükleri Türk bayraklarıyla konuşuldular. Özellikle sosyal medyada bu konuyla ilgili CHP’li gruba yönelik sert eleştirilerde bulunuldu.

GÖKÇEK: MİLLİ GURUR YERLERDE

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melik Gökçek Twitter hesabından konuyla ilgili: “Bu protestocularda milli gurur yerlerde… Utanmadan beygirin üzerine güya Türk Bayrağı asmışlar” diye yazdı.

SAVCI SAYAN: BÖYLE REZİL OLURUZ

Bir dönem Deniz Baykal’ın sağ kolu olan Savcı Sayan da konuyla ilgili olarak twitter hesabından: “Yıllarca halka at gözlügü ile bakarsak birileride calısıp iktidar olur bizde atın kuyruğuna takılıp böyle rezil oluruz” açıklamasına yer verdi.

metrobus-eyleminde-saygisizlik

Kaynak : www.focushaber.com

Benzer demiryolu haberleri:

Yorum Yaz

16 / 2,172