İhale İlanı : Raylı Sistem Hattında Bulunan Otomatik Satış Makinelerine Para Ve Jeton İkmali Ve Turnike Toplama İşi Hizmet AlımıRaylı Sistem Hattında Bulunan Otomatik Satış Makinelerine Para Ve Jeton İkmali Ve Turnike Toplama İşi Hizmet Alımı

İSTANBUL ULAŞIM SAN. VE TİC.A.Ş.

Otomatik Satış Makinelerine Para Ve Jeton İkmali Ve Turnike Toplama İşi Hizmet Alımı, 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 3(g) maddesine göre ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İhale Kayıt Numarası:2012/189975

1-İdarenin

a) Adresi:Ferhatpaşa Metro Tesisleri 34200 Esenler/İSTANBUL

b) Telefon ve faks numarası:2125689970 – 2125688900

c) Elektronik Posta Adresi:info@istanbul-ulasim.com.tr

2-İhale konusu hizmetin

a) Niteliği, türü ve miktarı:İdaremizin işletmesini üstlendiği raylı sistem hattında bulunan otomatik satış makinelerine(jeton satış makineleri, Biletmatik Makineleri) para ve jeton ikmali ile turnike toplama işlerinin yapılması, makinelerde oluşacak arızaların giderilmesi, makinelerin günlük ve aylık bakımlarının yapılması hizmetleri; 4734 sayılı Kanunun 3(g) maddesi kapsamında kapalı teklif almak suretiyle yapılacaktır.

İşin miktarı: makine sayısıxiş süresince makine bazında hizmet verilecek ay sayısı üzerinden 13.500 adet jeton ikmal ve 19.605 adet turnike toplama işidir.

b) Yapılacağı yer:İstanbul olup; hizmet İdarenin işletmesinde bulunan ve teknik şartnamedeki çalışma düzeni tablosunda lokasyon isimleri belirtilen İstanbul geneline yayılmış raylı sistem toplu taşım istasyonlarında ve tesislerinde gerçekleştirilecektir.

c) Süresi:İşe başlama tarihinden itibaren 24 aydır.

3- İhalenin

a) Yapılacağı yer:Ferhatpaşa Metro Tesisleri 34200 Esenler/İSTANBUL

b) Tarihi ve saati:17.01.2013 – 11:00

istanbul_ulasim_logo

Sitemizde Yayınlamış Olduğumuz İhale İlanları Sadece Bilgi Amaçlı Olup Asıl Belgenin Yerine Geçmez.Yayınlanan Belgeler İle Orjinal İhale Belgeleri Arasındaki Farklılıklarda Orjinal Belge Geçerlidir.Kaynaklarımız Resmi Gazete, Günlük Gazeteler, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının web sayfalarıdır.

Benzer demiryolu haberleri:

Yorum Yaz

13 / 2,939