RayHABER Bir Yaşına BastıRayHABER Bir Yaşına Bastı

Türkiye ve dünyadaki raylı sistemler alanında yapılan gelişmeleri,anında ve en doğru şekilde haber yapmayı sosyal bir sorumluluk projesi olarak algılamış ve raylı sistemlerle ilgili haberlerde farkındalık yaratmak için kurulmuş olan RayHABER sitemiz 1 yaşına girmiştir.

Siz okurlarımızın da ilgisiyle RayHABER sitesi 1 yıl gibi kısa bir sürede günlük 10.000 kişilik ziyaretçi sayısına ve sitemizdeki geçmişten, günümüze ait raylı sistem haberleride 11.000 gibi bir rakama ulaşmıştır. Ayrıca 11 farklı alt kategoride sınıflandırılmış 3.000‘den fazla tedarikçi / imalatçı firmalara sitemizdeki raylı sistemler firma listesinden ulaşmanız mümkün.

İlkemiz olan raylı sistemler alanındaki en son ve en doğru haberleri sizlere ulaştırmayı hedef edinmiş RayHABER sitemiz siz okurlarımızın da destek ve ilgisiyle daha nice yıllar en doğru ve en güncel haberleri vermeyi sürdürecektir.

Kars’tan Edirne’ye yeni raylı sistem haberlerinde buluşmak üzere ilgi ve sevginize teşekkür eder daha nice 1 yıllara hep birlikte ulaşmayı temenni ederiz.Sağlıklı ve mutlu kalın.

RayHABER_1_YASİNDA

Benzer demiryolu haberleri:

Yorum Yaz

26 / 6,790