TÜDEMSAŞ Genel Müdürü Yıldıray Koçarslan TÜVASAŞ’ı ziyaret ettiTÜDEMSAŞ Genel Müdürü Yıldıray Koçarslan  TÜVASAŞ’ı ziyaret etti.

Sivas’ta faaliyet gösteren TÜDEMSAŞ (Türkiye Demiryolu Makinaları A.Ş.) Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Yıldıray Koçarslan, TÜVASAŞ (Türkiye Vagon Sanayi. A.Ş.) Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Erol İnal ile birlikte TÜVASAŞ’ın idari birimleri ve imalat fabrikalarını ziyaret etti.

Hayırlı olsun dedi

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müşaviri iken Ekim 2012’de TÜDEMSAŞ Genel Müdürlüğü ve Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine atanan Yıldıray Koçarslan, Genel Müdür Erol İnal’a hayırlı olsun dileklerini ileterek, TÜVASAŞ’ın Ar-Ge Daire Başkanlığı’nda yapılan toplantıya da konuk olarak katıldı. TÜVASAŞ’ın tüm mühendis kadrosunun yer aldığı toplantıda, TÜVASAŞ Ar-Ge Daire Başkanı Nuri Sezer ve Teknik İşler Daire Başkanı Erdal Aba’yla, fikir alış verişinde bulunan Genel Müdür Erol İnal ve Yıldıray Koçarslan, toplantının ardından imalat fabrikalarını gezerek, İmalat Fabrikası Müdür Vekili Cemalettin Kılnaz’dan bilgi alarak, çalışanlarla sohbet ettiler.

tudemsas-tuvasasi-ziyaret-etti

Kaynak : www.carkhaber.com

Benzer demiryolu haberleri:

Yorum Yaz

15 / 8,207