TÜVASAŞ Sakarya Barosunu Ziyaret ettiTÜVASAŞ Sakarya Barosunu Ziyaret etti

Türkiye Vagon Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Erol İnan, Genel Müdür Yardımcısı Cuma Çelik ile birlikte Sakarya Barosu Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Türkiye Vagon Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Erol İnan, Genel Müdür Yardımcısı Cuma Çelik ile birlikte Sakarya Barosu Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu’nu makamında ziyaret etti. Tüvasaş Genel Müdürü Erol İnan ziyarette Baro Başkanına yeni görevinde başarılar dileyerek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Baro Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini ietti.

Bölge İdare Mahkemesi Başkanı’ndan Baro’ya Veda Ziyareti

Emekliye ayrılan Sakarya Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Yılmaz Engür, Sakarya Barosu Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu’na veda ziyaretinde bulundu. Yılmaz Engür uzun süredir Bölge İdare Mahkemesi Başkanı olarak görev yaptığı Sakaryada hizmet yılını tamamlamış olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Baro Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu da Engür’e bundan sonraki hayatında sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmesi temennisinde bulunarak ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

tuvasas

Kaynak : www.carkhaber.com

Benzer Demiryolu Haberleri

Yorum Yaz

18 / 1,921