Tecrübeli Personelimizin Emekliliği Bizim İçin Bir KayıptırTecrübeli Personelimizin Emekliliği Bizim İçin Bir Kayıptır
TÜDEMSAŞ’dan emekli olan memur personel mesai arkadaşlarının kendileri için düzenlediği yemekte bir araya geldi.
Tüdemsaş Nuri Demirağ Sosyal Tesislerinde emeklilerimiz onuruna düzenlenen yemekte, Genel Müdürümüz Yıldıray Koçarslan, Genel Müdür Yardımcıları, Ulaştırma Memur-Sen Sivas Şube Başkanı Ömer Vatankulu ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Temsilciler, Kamu-Sen İl Temsilcisi Muzaffer Karadağ, Türk Ulaşım – Sen Sivas Şube Başkanı Nurullah Albayrak ve Kamu-Sen Yönetim Kurulu Üyeleri ve Temsilcileri emekli olan personelimizi yalnız bırakmadılar.

Genel Müdürümüz Yıldıray Koçarslan “Emekli olan personelimizin iş tecrübesi ile birlikte gitmeleri şirketimiz adına üzücü. Her personelimizin kendine has özellikleri var. Bu bizim adımıza bir kayıptır. Tüdemsaş için çok emekleri oldu, haklarını helal etsinler. Tüdemsaş ailesi olarak biz haklarımızı helal ediyoruz. Emeklilerimiz şunu unutmasınlar ki, evlerimiz kendi evleri gibidir. Har zaman kapımız açık.

Herkesin fikrine ve düşüncesine saygı duyuyoruz. Her zaman gelip bize görüş ve öneride bulunabilirler. Biz her fikre açığız ve bekliyoruz” dedi.

Ulaştırma Memur-Sen Sivas Şube Başkanı Ömer Vatankulu ve Kamu-Sen İl Temsilcisi Muzaffer Karadağ yaptıkları konuşmada emeklilerimize hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek helallik istediler.

Gecenin sonunda emeklilerimize hizmetlerinden dolayı plaket takdim edildi. Ulaştırma Memur-Sen ise emeklilerimize, özel hazırlatılan kalemlerden hediye etti.

tecrubeli-personelimizin-emekliligi-bizim-icin

Kaynak : www.haberler.com

Benzer Demiryolu Haberleri

Tek yorum

  1. mahmut demirkolllllu dedi ki:

    burası ve benzeri yerlede,kendi alanında kendini iyi getiştirmiş uzman kişiler çalışırken bunlardan yeteri kadar yararlanılmaz hatta övey evlet kabul edilir.Bu kişi teknik personelse kızağa alınır terfi ettirilmez hatta sürülmezse emekliye zorlanır..Uzmanlaşan personel kendi gayretiyle uzmanlaşır.Lakin yükselme,lojman,yurt dışı görevler ilgisiz yada torpilli kişilere yapılır..Emekli kişi iş yerini ziyaret etmez.Sebebi kırgındır,mahdur edilmiştir,çömezler başına amir edilmiştir..Fikirlerine değer verilmemiştir..Emekli olanlar herkes tarafından unutulur..yalan dünya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

19 / 2,010