Gaziantepte Tramvay Ve Belediye Otobüsleri Bayramda ÜcretsizGaziantepte Tramvay Ve Belediye Otobüsleri Bayramda Ücretsiz :Gaziantep Büyükşehir Belediyesine ait toplu taşıma araçlarının Ramazan Bayramı’nda ücretsiz, Özel Halk otobüslerinin ise yüzde 50 indirimli olacağı bildirildi.
Gaziantep Büyükşehir Belediyesine ait toplu taşıma araçlarının Ramazan Bayramı’nda ücretsiz, Özel Halk otobüslerinin ise yüzde 50 indirimli olacağı bildirildi.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılması planlanan uygulama çerçevesinde vatandaşların Ramazan Bayramı süresince tramvay ve Belediyeye ait toplu taşıma araçlarını ücretsiz kullanabilecek. Vatandaşlar Özel Halk Otobüslerinde ise yüzde 50 indirimden faydalanacak. Gaziantep Büyükşehir Belediyesinin yapacağı uygulamadan memnun olduklarını ifade eden vatandaşlar, “Ramazan ayının bitmesine sayılı günler kaldı. Mübarek Ramazan Bayramına yaklaştık. Ramazan Bayramı süresince Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından tramvay ve Belediyeye ait toplu taşıma araçlarını ücretsiz kullanacağız. Özel Halk Otobüslerini de yüzde 50 indirimden yararlanarak faydalanacağız. Bunun için de Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ediyoruz” dedi.

Gaziantepte Tramvay Ve Belediye Otobusleri Bayramda ucretsiz

Kaynak : www.medya73.com

Benzer Demiryolu Haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

21 / 1,378