Penbegüllüye anlamlı vefaPenbegüllüye anlamlı vefa :Tatlıkuyu mahallesine Büyükşehir belediyesi tarafından yapılan yol projesi çalışmaları tamamlanmak üzere.

Tatlıkuyu mahallesine Büyükşehir belediyesi tarafından yapılan yol projesi çalışmaları tamamlanmak üzere. Hızlı Tren ve Marmaray istasyonlarıyla bağlantılı olacak şekilde yapılan yol projesi ile ilgili son aşamaya gelindi. Üst yapı çalışmaları hızla devam ederken bu projenin büyükşehir belediye başkanı İbrahim Karaosmanoğlu tarafından eski Gebze belediye başkanı Ahmet Penbegüllü’ye vefa olarak da algılanıyor.

VEFA BORCU

Bilindiği gibi Büyükşehir belediye başkanı İbrahim Karaosmanoğlu Yuvacık belediye Başkanlığı’ndan sonra Gebze Belediyesi’nde belediye başkanı Ahmet Penbegüllü ile bir süre birlikte çalışmışlardı. Bu yol projesinin tamamlanmasıyla Ahmet Penbegüllü’ye de büyük bir vefa borcu ödenmiş olacak.

YOL STANDARTLARA UYGUN YAPILIYOR

Vadi Projesi, Eskihisar, Marmaray ve hızlı Tren istasyonlarına bağlantı yolu olarak yapılacak Gebze’de ki ulaşım ve trafik sorununa da önemli çapta çözüm sağlayacak Ahmet Penbegüllü Bulvarı’nın standartlara uygun olarak yapıldığı, yolun hiçbir aksaklık ve eksiklik olmadığı bildirildi. Yol, Gebze bölgesinde de prestij proje olarak kayıtlara geçecek.

penbegulluye-anlamli-vefa

Benzer Demiryolu Haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 / 1,230