Trabzona raylı sistem şartTrabzona raylı sistem şart :Haber61.net imtiyaz sahibi Tanju Akıncıoğlu haber61TV’de Aslan Kar’ın hazırlayıp sunduğu Maskara şov’da canlı yayın konuğu oldu. Akıncıoğlu programda önemli açıklamalar yaparken Trabzon’a hafif raylı sistemin şart olduğunu söyledi

Trafikte tacizlerinde arttığını ifade eden Akıncıoğlu Normalde tacize ceza var . Trafikte de araçla taciz ediliyor insanlar. Bunlara da ağır ceza verilmeli. Ben ağır vasıta ehliyetim var. Kamyonda sürdüm,ama trafikte özel aracıma yala çıkmaya korkuyorum. Araçlarıyla bir başka aracı taciz eden sürücüye de ağır ceza verilmeli.

ŞÖFÖR ESNAFINA OY VAADİ

Akıncıoğlu Trabzon’un hafif raylı sistemin şart olduğunu da belirterek” Sn Belediye başkanı Trabzon’a hafif raylı sistemin Trabzon’a uygun olmadığını söylüyor. Bunu nerde yapıyor. Trabzon şoför ve otomobilciler derneğinde. Açıklama yaptığı yer çok manidar. Neden orda yapıyor. Şoför esnafına şirin görünmek için mi. Şoför esnafına şu mesajı veriyor oy için. Diyor ki Bakın şoför esnafı ben Trabzon’a hafif raylı sistem yapmayacağım. Yöneticilik çok önemli bir iştir. Bilgi işidir sevgi işidir, akıl işidir. Bunlar olmazsa hafif kar yağdığında siz o zavallı işçilerin eline bir çağdışı kürek verirsiniz onu da bu soğukta dondurursunuz bir işte yapmaz. Onun için raylı sistem şart. Belediye başkanı sayı yetersiz diyor ama eksik konuşuyor. Niye eksikmiş. Trabzon büyükşehir oldu. Hafif raylı sistem artık şart oldu.
Trabzona hafif rayli sistem sart
Kaynak : www.haber61.net

Benzer Demiryolu Haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

16 / 1,309