Metro kuralları bizlerin rahatı için unutmayalım ( Video)

metroya-binis

Metro kuralları bizlerin rahatı için unutmayalım

Metro’ya binmek için acele eden insanların metrodan inen insanlara fırsat vermemelerini şiddetle kınıyorum .Metro gibi modern bir ulaşım aracını kullanırken dikkat edilecek hususların metro içinde anons edilmesine rağmen,neden insanlar bu kurallara uymazlar anlamış deyilim.

Hele birde metro geliyormu diye sarı çizgiyi geçip metronun geleceği yöne doğru eğilip bakan insanların canının değeri hiç mi yok acaba.He birde unutmadan metroya bindikten sonra duracak onca yer varken kapının önünde biriken arkadaşlara sözüm,kapının önünde durarak iniş ve binişleri engellemeyin lütfen geçin iç kısımlara inende binende sizde mutlu mutlu yolculuk yapın.

Umarım bu video birazda olsa yararlı olur.Lütfen metrodan inen insanlara müsade edelim ve iniş işlemi bittikten sonra metroya binelim.Sarı çizgiyi geçmemeyede maximum dikkat edelim unutmayalımki bu önlemler bizlerin can güvenliği için alınmıştır.Kazasız belasız günler ve yolculuklar dilerim.

 

metroya-binis

Levent elmastaş

 


Ayrıca bakınız…

Levent Elmastaş

Levent Elmastaş

Genel Müdür Yardımcısı at RayHaber
Genel Müdür Yardımcısı, editör Rayhaber. 1967 Ankara doğumlu.
Levent Elmastaş

Benzer demiryolu haberleri:

Güncelleme: - .


Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için
Nettercume.com.tr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

RayHaber | www.rayhaber.com | Türkiyenin Demiryolu Sitesi ve Dergisi located at Adalet mah. Anadolu cad. Megapol Tower 41/81 , İzmir, Bayraklı . Reviewed by 19702 demiryolcu rated: 4.6 / 5
211 / 2,053