Fatih Sultan Mehmet Köprüsünde Trafik Normale DöndüFatih Sultan Mehmet Köprüsünde Trafik Normale Döndü :Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nde serbest geçiş ücret totala sistemi için yapılan çalışmalar tamamlandı. Saat 16.00 itibariyle köprüdeki kapalı olan şeritler açılarak, trafik akışı normale döndü.
Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ndeki ücret totala sisteminde 25 Ocak 2015’te başlatılan çalışmalar tamamlandı. Serbest geçiş ücret totala sistemi için köprü gişe alanındaki kanopiler ve gişe adalar kaldırıldı. Köprüdeki dört şerit kapatılarak yapılan çalışmalar planlanan tarihten 6 gün önce bitirildi. Çalışmaların tamamlanmasının arkasından saat 16.00 itibariyle köprüdeki kapalı olan şeritler açılarak, trafik akışı normale döndü.
FSM üzerindeki gişe adalarının kaldırılmasıyla sürücüler beş şeritli yolda şerit değiştirmeden ilerleyerek köprüye girecek ve böylece zaman kaybının önüne geçilecek. Yeni düzenlemeyle araçların OGS veya HGS geçişine yönelmesine gerek kalmayacak ve her şeridin üstünde iki sistemin de tanıyıcı sistemleri olacak.
fatih-sultan-mehmet-koprusunde-trafik-normale-dondu

Benzer Demiryolu Haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

15 / 1,640