Pursaklarda yol yapım çalışmaları sürüyorPursaklarda yol yapım çalışmaları sürüyor :Pursaklar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kış aylarında da hız kesmedi. İlçedeki çok sayıda sokağın asfalt ve yama işini yürüten ekipler, yeni imar yolları açarak mesaiye devam ediyor.
Pursaklar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kış aylarında da hız kesmedi. İlçedeki çok sayıda sokağın asfalt ve yama işini yürüten ekipler, yeni imar yolları açarak mesaiye devam ediyor.
Başkent Ankara’nın gelişen ve değişen yüzü Pursaklar, sosyal ve kültürel faaliyetlerin yanı sıra alt yapı ve imar çalışmalarıyla da önemli çalışmalara imza attı. Pursaklar Belediyesi yaptığı hizmetle ilçe halkının takdirini kazandı. Hızla büyüyen ilçenin altyapısında titiz çalışmalar yürüterek geleceğe dair daha iyi bir şehir hazırlayan ekipler, yeni imar yollarından asfalta, kaldırım çalışmalarından yeşil alan çalışmalarına kadar bir dizi çalışma yürütüyor. İlçe genelindeki alt yapı çalışmalarında soğuk ve yağış engeli tanımayan Pursaklar Belediyesi ekipleri, asfalt yama ve serim işlerinin yanı sıra karacabey Caddesi üzerinde yoğun bir çalışma yürüterek metrelerce imar yolu açıyor.
pursaklarda-yol-yapim-calismalari-suruyor
 

Benzer Demiryolu Haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

16 / 1,686