Karayoluna dökülen yağ nedeniyle 10 araç birbirine girdiKarayoluna dökülen yağ nedeniyle 10 araç birbirine girdi :MUĞLA’nın Bodrum İlçesi’nde, karayoluna henüz nasıl döküldüğü bilinmeyen yağ yüzünden kayan 10 araç birbirine girdi. Trafiği felç eden kazada ölen ya da yaralanan olmazken, yol bir saat ulaşıma kapalı kaldı.
Bodrum- Milas Karayolu Yokuşbaşı Mevkii’nde bugün saat 10.00 sıralarında henüz belirlenemeyen bir nedenle yola dökülen yağ, sürücülere kabus yaşattı. Yolun yaklaşık 500 metrelik kısmında yoğun olarak döküldüğü belirlenen yağ nedeniyle biri yolcu otobüsü 10 araç kayarak birbirine girdi.
Kazalarda ölen ya da yaralanan olmadı. Bölgeye sevk edilen trafik ekiplerinin kaza yeri tutanağı ile çekicilerin kazaya karışan araçları yoldan kaldırmasının ardından bir saat sonra ulaşım tek şeritten verilmeye başlandı. Yola önce talaş döken belediye ekiplerince yapılan çalışmaların ardından iki saat sonra karayolu tamamen ulaşıma açıldı. Polis, yağın türünü ve karayoluna nasıl döküldüğünün belirlenmesi için soruşturma başlattı.
karayoluna-dokulen-yag-nedeniyle-10-arac-birbirine-girdi

Benzer Demiryolu Haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

22 / 1,743