Otoyol bağlantı yolu projesinin temeli 2016’da atılacakOtoyol bağlantı yolu projesinin temeli 2016’da atılacak :Yenikent Mahallesi’nde bir dizi incelemelerde bulunan Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, “Otoyol bağlantı yolu projemizin, 2016 yılı içerisinde temelini atacağız” ifadesine yer verdi.
Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut ilçe genelinde düzenlenen ziyaretler kapsamında Yenikent Mahallesi’nde bir dizi inceleme gerçekleştirdi. AKP ilçe yöneticilerinin de hazır bulunduğu incelemelerde Başkan Bulut ilk olarak Mahalle Muhtarı Asuman Ekerer’i ziyaret etti. Muhtar Ekerer’den Yenikent Mahallesi hakkında bilgi alan Başkan Bulut, daha sonra esnaflarla ve vatandaşlarla sohbet ederek istişarede bulundu. Bulut, “İlçemizde yaptığımız rutin hizmetlerin yanında proje çalışmalarımız da tüm hızıyla sürüyor. Yakın zamanda hazırlıklarımızı tamamlayarak projelerimizi halkımızın hizmetine sunacağız” dedi.
BAĞLANTI YOLUNUN TEMELİ ATILACAK
İbrahim Bulut, mahalle esnafı ve halkı ile gerçekleşen istişarenin ardından Derince Artvinliler Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti. Dernek üyeleri ile görüş alışverişinde bulunan Başkan Bulut, “Yenikent’te spora hizmet noktasında ikinci spor salonu projesi start aldı. Yavuz Sultan Mahallesi’nde de ülkemizin yarınları olan gençlerimize hizmet etme adına yüzme havuzu projemizi hizmete açacağız. Otoyol bağlantı yolu projemizin, kamulaştırma ve projelendirme çalışmalarının sona ermesiyle 2016 yılı içerisinde temelini atacağız” diye belirtti.
otoyol-baglanti-yolu-projesinin-temeli-2016da-atilacak

Benzer Demiryolu Haberleri

Yorum Yaz

23 / 2,364