Torbalı Yolları için 20 Bin Ton AsfaltTorbalı Yolları için 20 Bin Ton Asfalt :Torbalı Belediyesi, ağır kış şartlarından ve yağışlardan zarar gören yollar için 20 bin ton asfalt döküleceğini bildirdi.
Torbalı Belediyesi, son yılların en yağışlı kışının yaşandığı kentte, yağışlar nedeniyle zarar gören yolları, yaya kaldırımlarının bakım ve onarımı için harekete geçti. Ekipler, kentin bir çok noktalarında çalışma başlatırken, Torbalı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri ise ilçeye 2015 yılı yaz sezonu için 20 bin ton asfalt alımına gidildiğini açıkladı. İlçe merkezindeki ağır geçen kış şartlarına dikkat çeken yetkililer, açıklamalarında şunları kaydetti:
“Özellikle sürücülerin yaşadıkları sıkıntıyı gidermek amacıyla, hasarlı bütün noktalar tespit edildi. Şimdi bu yerler oluşan zararın durumuna göre asfaltlanıyor, parkelerde de benzer sorunlar oluşmuş. Ekipler çok kısa sürede Torbalı’da ulaşılmadık kalmayacak. İlçenin çeşitli cadde ve sokaklarında yapılan beton parke, tretuvar, yağmur suyu kanalı çalışmalarının büyük bir bölümü ise tamamlandı.”
torbali-yollarina-20-bin-ton-asfalt

Benzer Demiryolu Haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

14 / 1,390