Polatlı – Konya Hat Kesimi Hızlı Tren Projesi Sinyalizasyon, telekomünikasyon, GSM-R ve Ankara CTC kumanda merkezi Sistemleri ve alt sistemlerin bakımı ihalesini kazanan firmayla sözleşme imzalandıTCDD Polatlı – Konya Hat Kesimi Hızlı Tren Projesi Sinyalizasyon, telekomünikasyon, GSM-R ve Ankara CTC kumanda merkezi Sistemleri ve alt sistemlerin bakımı ihalesini kazanan Yapı Merkezi ile sözleşme imzalandı

T.C. Devlet Demiryolları (TCDD) İşletmesi Genel Müdürlüğü’nce 13 Kasım 2014 günü teklifleri toplanan, “Polatlı – Konya Kesiminde Tesis Edilen Hızlı Tren Sinyalizasyon, Telekomünikasyon, GSM-R, Ankara CTC Kumanda Merkezi Sistemleri ve Alt Sistemlerinin 3 Aylık Bakım” ihalesi sonuçlandı.
Yatırımlar Dergisi’nin aldığı bilgiye göre; yaklaşık maliyeti 3.000.000 TL olarak belirlenen ihaleyi kazanan Yapı Merkezi firması ile 2.751.000 TL üzerinden sözleşme imzalandı.
Bilindiği gibi “Polatlı-Konya Hat Kesiminde Tesis Edilen Yüksek Hızlı Tren Sinyalizasyon, Telekomünikasyon, GSM-R ve Ankara CTC Kumanda Merkezi Sistemleri ve Alt Sistemlerinin 3 yıl süre ile bakım işlerinin yaptırılması” ihalesinin teklifleri 19 Şubat 2015 günü toplanmışttı. Söz konusu ihale ile ilgili değerlendirme çalışmalarının önümüzdeki günlerde tamamlanması bekleniyor.

polatli-konya-hat-kesimi-hizli-tren-projesi-sinyalizasyon-telekomunikasyon-gsm-r-ve-ankara-ctc-kumanda-merkezi-sistemleri-ve-alt-sistemlerin-bakimi-ihalesini-kazanan-yapi-merkezi-ile-sozlesme-imza-2

Kaynak : www.yatirimlar.com

Benzer Demiryolu Haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

16 / 1,325