Bafra Belediyesi Asfalt ve Kaldırım Çalışmalarını BaşlattıBafra Belediyesi Asfalt ve Kaldırım Çalışmalarını Başlattı :Bafra Belediyesi yaz mevsiminin gelmesi ile başlayacağını açıkladığı asfalt ve kaldırım çalışmalarına Kemalpaşa Mahallesi’nde başladı.
Kahramanlar Sokak’ta başlayan çalışmaları Başkan Şahin yerinde inceledi. İncelemeye Kemalpaşa Mahallesi muhtarı Salih Soylu ve mahalle sakinleri de katıldı. Asfalt ve kaldırım çalışması yapılacak olan güzergahta, bozulan asfalt ve kaldırımlar tamamen sökülerek zemine inildi.
Çalışmaları yerinde inceleyen başkan Şahin şunları söyledi: “Doğalgaz hatlarının döşenmesi nedeniyle yollarımız ciddi manada bozuldu. Bugüne kadar 200 kilometreden fazla doğalgaz hattı döşendi. Bu gerçekten çok büyük bir mesafedir. Tüm bu yolları yeniden yapmak zorunda kalıyoruz. Yaz mevsiminin gelmesi ile asfalt ve kaldırım çalışmalarına başlayacağımızı söylemiştik. Bu sözümüzü tutuyoruz. Bozulan yollardan dolayı halkımız çok sıkıntı çekiyor. Vatandaşlarımızın sabır, anlayış ve hoşgörüsüne çok teşekkür ediyorum. Halkımızla beraber mahalle muhtarlarımız da çok bunalmıştı. İnşallah problemleri azaltacağız.”
bafra_belediyesi_asfalt_ve_kaldirim_calismalarina_basladi

Benzer Demiryolu Haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

19 / 6,522