Karsta asfaltsız mahalle ve köy yolu kalmayacakKarsta asfaltsız mahalle ve köy yolu kalmayacak :MHP’li Kars Belediyesi, şehir için aralıksız çalışmalarını sürdürüyor. Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, en uzaktaki köy yollarına dahi asfaltlama çalışması yaptırarak hizmeti vatandaşın ayağına götürüyor.
Geçtiğimiz günlerde asfalt sezonunu açan MHP’li Kars Belediyesi, aralıksız çalışmalarını sürdürüyor. Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta en uzaktaki köy yollarına dahi asfaltlama çalışması yaptırarak hizmeti vatandaşın ayağına götürüyor.
Gittiği heryerde Karslıların yoğun ilgisyle ve sevgisiyle karşılanan Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, “2015 yılı içerisinde kilometrelerce sıcak asfalt yapılacak. Amacımız, Kars’ın herkes için yaşanabilir ve daha modern bir kent olmasını sağlamak.” dedi.
Başkan Karaçanta, kent merkezi dahil, şehrin en ücra mahallelerinde ve köylerinde bile alt yapı ve yol çalışmalarını başlattıklarını söyledi ve “Kars’ın geleceği çok güzel olacak. Belediye çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte Kars daha modern bir şehir haline gelecek.” diye konuştu.
Karaçanta asfalt çalışması yapılacak olan mahalleleri ise şöyle sıraladı:
İstasyon Mahallesi
Bahçelievler Mahallesi
Yusufpaşa Mahallesi
Ortakapı Mahallesi
Hafızpaşa Mahallesi
Halitpaşa Mahallesi
Örnek Mahallesi
Aydınlıkevler Mahallesi
Fevzi Çakmak Mahallesi
karsta-asfaltsiz-mahalle-ve-koy-yolu-kalmayacak

Benzer Demiryolu Haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

16 / 1,893