TCDD Teknik Heyeti Alt ve Üst Geçitler İçin Bozüyük’te İnceleme YaptıTCDD Teknik Heyeti Alt ve Üst Geçitler İçin Bozüyük’te İnceleme Yaptı :Bozüyük’te yapılması planlanan Devlet Demiryolları alt ve üst geçitleri için teknik heyet incelemesi yapıldı.

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’nın seçim vaatleri arasında yer alan alt ve üst geçitler konusunda somut adımlar atılarak teknik heyet incelemesi yapıldı. Başkan Bakıcı’nın vatandaşların hemzemin geçitlerde manevra yapan trenleri beklerken yaşadığı sıkıntıları dile getirdiği, TCDD 1. Bölge Müdürü Metin Akbaş nezdinde gerçekleştirdiği görüşmelerin ardından teknik heyet ilçeye gelerek incelemelerde bulundu.

Konu hakkında kısa bir açıklama yapan Başkan Bakıcı “Devlet Demiryolları teknik heyeti ilçemiz tren yolu geçitlerine yapılacak alt ve üst geçitler için incelemelerini tamamladı. Hükümetimizin desteğiyle çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor” dedi.

Devlet Demir Yolları üst geçitlerinin Saraycık hemzemin geçidi, Kovalıca Kavşağına, gerekli şartları taşımadığı takdirde eski Sanayi hemzemin geçidine ve Yeşilkent hemzemin geçidine yapılması planlanırken mevcut alt ve üst geçitlerin de revizyonunun yapılması planlanıyor.

tcdd-teknik-heyeti-alt-ve-ust-gecitler-icin-bozuyukte-inceleme-yapti

Benzer Demiryolu Haberleri

Yorum Yaz

20 / 1,909