TCDD Vangölü Feribot Müdürlüğü 12 Personel AlacakTCDD Vangölü Feribot Müdürlüğü 12 Personel Alacak :T.C. Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü Vangölü Feribot Müdürlüğü’ne personel alımı yapacağını ilan etti.

T.C. Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü Vangölü Feribot Müdürlüğü’ne personel alımı yapacağını Devlet Personel Başkanlığı’nın resmi internet sitesi üzerinden ilan etti. Bugün tarihli ilan da Vangölü Feribot Müdürlüğü’ne alımı gerçekleşecek olana personel sayısı 12 olarak belirtildi. 3 Kaptan (Uzakyol), 3 Uzakyol Birinci Zabiti, 3 Başmühendis/Başmakinist (Uzakyol), 3 Mühendis/Makinist (Uzakyol Vardiya) personel alımının gerçekleşeceği ilanın 30 Mayıs 2016 tarihinde İşkur’un resmi internet sitesinde duyurulacağı bildirildi. Son başvuru tarihi 8 Haziran 2016 olarak ilan edildi.

Vangölü Feribot Müdürlüğü personel alım ilanına başvuruda bulunacak adayların, başvuruyu yapmadan önce, çalışacağı iş yerini önceden gidip görmelerinin kendileri açısından faydalı olacağı aktarıldı. Adaylar Vangölü Feribot Müdürlüğü personel alım ilanlarında sadece bir pozisyona başvuruda bulunabilirler. Başvurunun gerçekleştiği tarihte, adayların lisans mezunu olma şartı var. Vangölü Feribot Müdürlüğü’nün Kaptan, Uzakyol Birinci Zabiti, Başmühendis/Başmakinist ve Mühendis/Makinist personel ilanına başvurup İşkur tarafından açıklanan listede yer alacak adaylara sözlü sınava katılmak için TCDD’nin resmi internet sitesinde tebligat yayınlanacak. Ayrıca adayların adreslerine de gönderilecek.

Sözlü sınav tarihi ve yeri adaylara, evrak teslimi için TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Ankara adresine gittiklerinde bildirilecek, ayrıca TCDD’nin resmi internet sitesi üzerinden de duyurulacak. Vangölü Feribot Müdürlüğü personel alım ilanı ayrıntıları için TIKLAYINIZ.

vangolu_feribot_mudurlugu_personel_alacak

Benzer Demiryolu Haberleri

Yorum Yaz

19 / 2,905