İZBAN Treninde Seks Skandalı

İZBAN Treninde Seks Skandalı :İzmir’de, şehir içi toplu ulaşım aracı İZBAN’da iki durak arasında bir çiftin ilişkiye girmesi güvenlik kameraları tarafından görüntülendi.

İzmir’de, günde binlerce kişinin yolculuk yaptığı İzmir Banliyö Sistemi’nin (İZBAN) treninde skandal bir görüntü ortaya çıktı. Tren içerisinde güvenlik kameralarına yansıyan ve biri kadın biri erkek olmak üzere iki kişinin görüntüleri şoke etti. Gece saatlerinde hareket halinde olduğu öne sürülen trende yolculuk yapan bir çift, trende kimsenin olmamasını fırsat bilerek durak arasında ilişkiye girdi. Saniye saniye kameralara yansıyan görüntülerin İZBAN treninde kaydedildiği iddia edildi.

OLAYIN NE ZAMAN MEYDANA GELDİĞİ BELLİ DEĞİL

Öte yandan İZBAN yetkilileri, skandal görüntüler hakkında geniş çaplı bir inceme başlattı. Teknik servise gönderilen görüntülerin ne zaman ve hangi trende çekildiği ise henüz kesinlik kazanmadı. Tren içerisindeki çıkış kapısı üzerinde yer alan İZBAN logosu ise dikkatlerden kaçmadı. Konu ile ilgili olarak alınan bilgiye göre, yakın zamanda böyle bir görüntüye rastlanmadığı kaydedildi.

izmirde-banliyo-treninde-sekse-sorusturma

Benzer haberler:

One Response to İZBAN Treninde Seks Skandalı

  1. Baha ŞENKÖK dedi ki:

    Olayın hoş bir yanı YOK! Ancak Allah aşkına, bunun haber yapılacak ne yanı var? Milletin uçkurundan bize ne, size ne, onlara ne? Daha da önemlisi; bunun Raylı-Sistemler ve işletmeciliği ile ne alakası var???????????
    Bu kadar aç, sansasyonel haber meraklısı mıyız ki?
    Böyle zırvalıkları haber yapmadan önce, üç dakika durup, düşünmekte yarar var. Çünkü böylesi bir haberin hiç birimize, hiç kimseye yararı, katkısı yok!

Yorum Yaz

124 / 1,637