Mahmutbey-Bahçeşehir-Esenyurt Metro Hattı İnşaatı İhalesi İptal EdildiMahmutbey-Bahçeşehir-Esenyurt Metro Hattı İnşaat ve Elektromekanik İşleri yapım işi ihalesi İptal Edildi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Raylı Sistem Daire Başkanlığı, Avrupa Yakası Raylı Sistem Müdürlüğü’nün Mahmutbey-Bahçeşehir-Esenyurt Metro Hattı İnşaat ve Elektromekanik İşleri yapım işi ihalesinde yeni gelişmeler kaydedildi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Raylı Sistem Daire Başkanlığı, Avrupa Yakası Raylı Sistem Müdürlüğü’nün 20 Eylül 2016’da ön yeterlilik başvurularını topladığı, 2016/308659 KİK numaralı, Mahmutbey-Bahçeşehir-Esenyurt Metro Hattı İnşaat ve Elektromekanik İşleri yapım işi ihalesine davet edilen firma sayısı beş’in altına olduğu için ihale iptal edildi.

Benzer Demiryolu Haberleri

3 Yorum - Mahmutbey-Bahçeşehir-Esenyurt Metro Hattı İnşaatı İhalesi İptal Edildi

  1. cem dedi ki:

    yıllardır bekliyorduk ve İBB başkanının ve medyanın iddialı söylemleri ile bir nebze umutlanmıştık.yazık olmuş:(

  2. hakan bozkurt dedi ki:

    Bahçeşehire bu kadar inşaat yapıp (Kiptaş dahil) , satarken buraya metro ulaşımı var diyerek satarak İstanbul’un ulaşımı en zor bölgesi meydana getirildi. Yetililerden biran önce çözüm bulmaları gerektiğini düşünüyorum

  3. Sedat dedi ki:

    Tamam’da bizlerın ne suçü var yılardır bekliyorduk bu metroyu zaten ulaşim yok saat 9 ‘dansonra araç bile bulamıyoruz bizlerede yazik gönah deyılmı bir an önce bu duruma el atmaları lazim ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

15 / 1,474