İSBAK A.Ş Londra’dan Ödülle DöndüİSBAK A.Ş Londra’dan Ödülle Döndü :İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin “Akıllı Şehir İstanbul” vizyonunu yüklenen İstanbul Bilişim ve Akıllı Kent Teknolojileri A.Ş. (İSBAK) Londra’da “Yılın Şirketi Ödülü”ne layık görüldü.

“Akıllı Şehir Teknolojileri” alanında uluslararası rekabet gücü yüksek, sürdürülebilir ve yenilikçi çözümler ile hayatı kolaylaştıran İBB’nin öncü markası İSBAK A.Ş emeklerinin karşılığını almaya devam ediyor.

Geliştirdiği “Akıllı Şehir” uygulamalarıyla İstanbullunun hayatını kolaylaştıran ve Türkiye’de de birçok belediyeye örnek olan İSBAK A.Ş dünyanın önemli şehirlerine de teknoloji satıyor.

28 – 29 Haziran tarihleri arasında dünyanın önde gelen akıllı ulaşım ve mobilite firmalarının katıldığı 9.Mobilite Konferansı (Intelligent Mobility 2017) Londra’daki Jumeirah Carlton Tower’da yapıldı.

Finlandiya menşeili dünyanın önde gelen global danışmanlık şirketi Frost & Sullivan’ın da desteklediği 9.Mobilite Konferansı’na Türkiye’den katılan İSBAK A.Ş’de “Otomotiv ve Ulaşım” kategorisinde “Türkiye Akıllı Şehir Çözümleri” projesiyle “Yılın Şirketi Ödülü”nü almaya layık görüldü.

Ödül töreninden sonra Finlandiya büyükelçisi tarafından verilen öğle yemeğine de katılan İSBAK ekibi akıllı mobilite çözüm sağlayıcıları ile bir araya gelerek sektörel gelişmeler hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Benzer Demiryolu Haberleri

Yorum Yaz

19 / 1,833