DEMÜHDER’den Hayırlı Olsun ZiyaretleriDemiryolu Mühendisleri Derneği (DEMÜHDER) Yönetim Kurulu, TCDD Taşımacılık A.Ş. Kurumsal Emniyet Yönetimi Dairesi Başkanı olarak atanan Erhan Gör ve İnsan Kaynakları Dairesi Başkanı olarak atanan Dursun Kızılbuğa’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Gerçekleştirilen ziyarette aynı zamanda DEMÜHDER üyesi olan Erhan Gör’e yeni görevinde başarılar dileyen yönetim kurulu üyeleri, demiryolu sektörünün en önemli aktörlerinden biri olan TCDD Taşımacılık A.Ş.’deki yeni görevinin kendisine ve tüm demiryolu sektörüne hayırlı olması temennisinde bulundu.

DEMÜHDER yönetimi daha sonra İnsan Kaynakları Dairesi Başkanı olarak atanan Dursun Kızılbuğa’ya gerçekleştirdiği ziyarette, kendisine yeni görevinde başarı temennilerini iletti. Görüşmede TCDD Taşımacılık A.Ş. Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği’nin son durumu hakkında bilgi veren Kızılbuğa, yönetmelik taslağının tamamlandığını, önümüzdeki günlerde Yönetim Kurulu’na sunulacağını ve müteakiben yayınlanmak üzere Bakanlığa gönderileceğini belirtti.

 

Benzer Demiryolu Haberleri

Tek yorum

  1. mahmut demirkolllllu dedi ki:

    demüder’e çalışmalarında başarılar dilerken bir de önerim var.=dernek yyetkilileri ,kurumdan emekli olan mühendislerle bir tanişma toplantısı/çayı yapsın. emektar uzman teknik elemanların tecrübe görüşlerinden yararlanabilirler..kurumda mühendislerin çoğu genel idare hizmeti gibi çalışmaktadır.vede kalanı da yeteri kadar uzmanlaşamamıştır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 / 1,427