Demiryolu kategori listesi: Raylı Sistemler Takvimi

25/12/2017 - İhale İlanı : Kalorifer Yakım ve Kazan Temizlik İşinin Yürütülmesi İşi Hizmet Alımı

Kalorifer Yakım ve Kazan Temizlik İşinin Yürütülmesi İşi Hizmet Alımı T.C DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TCDD) VANGÖLÜ FERİBOT İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ TCDD VANGÖLÜ FERİBOT MÜDÜRLÜĞÜ İDARİ BİNA, LOJMAN VE ATÖLYE BİNASININ KALORİFER YAKIM VE K... devamı | Share it now!

18/12/2017 - İhale İlanı : Temizlik Hizmeti Alınacaktır

Temizlik Hizmeti Alınacaktır T.C DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TCDD) 2. BÖLGE SATINALMA VE STOK KONTROL MÜDÜRLÜĞÜ TCDD 2Bölge Müdürlüğüne bağlı Sincan ve Kayaş İstasyonları ile Irmak Gar Müdürlüklerinin 01/02/2018-31/01/2019 arasında ... devamı | Share it now!

18/12/2017 - İhale İlanı : Makineli Ray Alın Kaynağı ve Alüminotermit ray kaynağı yaptırılacaktır

TCDD 4.Bölge Müdürlüğü Makineli Ray Alın Kaynağı ve Alüminotermit ray kaynağı yaptırılacaktır İHALENİN KONUSU VE TEKLİF VERMEYE İLİŞKİN HUSUSLAR Madde 1- İş Sahibi İdareye İlişkin Bilgiler 1.1. İş sahibi İdarenin; a) Adı : TCDD İşletmesi Sivas 4.Bölg... devamı | Share it now!

12/12/2017 - İhale İlanı : Deniz çevresinin petrol ve diğer zararlı maddelerle kirlenmesinde acil durumlarda müdahale hizmeti alınacaktır

Deniz çevresinin petrol ve diğer zararlı maddelerle kirlenmesinde acil durumlarda müdahale hizmeti alınacaktır T.C DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TCDD) İZMİR LİMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ DENİZ ÇEVRESİNİN PETROL VE DİĞER ZARARLI MADDELERLE K... devamı | Share it now!

11/12/2017 - İhale İlanı : Personel Hizmeti Alınacaktır

Personel Hizmeti Alınacaktır T.C DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TCDD) 2. BÖLGE SATINALMA VE STOK KONTROL MÜDÜRLÜĞÜ TCDD 2Bölge Müdürlüğüne bağlı Gar, İstasyon ve Trafik Kumanda Merkezleri hizmet binalarındaki temizlik hizmetlerinin, 01... devamı | Share it now!

07/12/2017 - İhale İlanı : Çakmak İstasyonu’na Balast Alımı İşi

TCDD 6. Bölge Müdürlüğü Çakmak İstasyonu’na Balast Alımı İşi İHALENİN KONUSU VE TEKLİF VERMEYE İLİŞKİN HUSUSLAR Madde 1- İş sahibi idareye ilişkin bilgiler 1.1. İş sahibi idarenin; a) Adı : TCDD 6. Bölge Müdürlüğü b) Adresi : Kurtuluş Mh. Atatürk Cd.... devamı | Share it now!

05/12/2017 - İhale İlanı : Özel Güvenlik Hizmeti Alınacaktır

Özel Güvenlik Hizmeti Alınacaktır T.C DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TCDD) 1. BÖLGE SATIN ALMA VE STOK KONTROL SERVİS MÜDÜRLÜĞÜ TCDD 1Bölge Müdürlüğüne bağlı Gar ve İstasyonlarının güvenliği için, Özel Güvenlik Hizmet Alımı işi hizmet ... devamı | Share it now!

Benzer haberler:

119 / 4,506