Demiryolu Etiket Arşivi: Burdur Ticaret ve Sanayi Odası27/11/2017 - BUTSO Başkanı Yusuf Keyik Hızlı Tren sürecini değerlendirdi

Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik son günlerde Burdur’un gündemini oluşturan Yüksek Hızlı Tren hattı üzerine konu hakkındaki görüşlerini ifade etti. Başkan Yusuf Keyik ifadesinde; “Raylı sistemler ; şehir e... devamı | Share it now!

11/12/2014 - Antalya 3 Hızlı Tren Hattı İle Türkiye’ye Bağlanacak

Antalya 3 Hızlı Tren Hattı İle Türkiye’ye Bağlanacak :Ulaştırma, Haberleşme ve Denizcilik Bakanlığı’nın Antalya’yı, İstanbul ve Kapadokya’ya bağlaması planlanan Eskişehir-Antalya Hızlı Demiryolu Projesi’ne start vermesi Antalya iş dünyasında sevinçle... devamı | Share it now!

03/10/2013 - Burdur Hızlı Trenle moral bulmalı

Burdur Hızlı Trenle moral bulmalı :Çalışmalarına başlanmasıyla birlikte yeni bir umut haline gelen Hızlı Tren hattının, Burdur’dan ne zaman geçeceği hala kesinleşmiş değil. Hükümet Hızlı Tren’in Burdur ve Antalya’ya gelmesi için 202... devamı | Share it now!

27/08/2013 - Hızlı Tren Göçü önlemede önemli

Hızlı Tren Göçü önlemede önemli : BUTSO Başkanı Yusuf Keyik yaptığı açıklamayla ” Burdur için hızlı tren, Burdur’un yatırım cazibesinin arttırılması için, ulaşım imkanlarının gelişimi için önemlidir. Burdur ve bölge gündeminde yer alan &#... devamı | Share it now!

26/06/2013 - Expo 2016 Antalya’ya ‘Trenle gelin’

Expo 2016 Antalya’ya ‘Trenle gelin’Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Cumhuriyet Meydanı’nda stand açarak, İstanbul’dan Antalya’ya kadar uzanacak Hızlı Tren hattının Burdur üzerinden geçmesi için vatandaşlardan imza to... devamı | Share it now!

03/06/2013 - Butso’dan ” Hızlı Tren ” Kampanyasına Destek

Butso’dan ” Hızlı Tren ” Kampanyasına Destek : Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) Başkanı Yusuf Keyik ve Yönetim Kurulu Üyeleri Expo 2015 öncesi Antalya’ya hızlı tren yapılması için ATSO’nun başlattığı imza kampanyasına de... devamı | Share it now!

02/06/2013 - Butsodan Antalya Hızlı Tren Kampanyasına Destek

Butsodan Antalya Hızlı Tren Kampanyasına Destek Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) Başkanı Yusuf Keyik ve Yönetim Kurulu Üyeleri Expo 2015 öncesi Antalya’ya hızlı tren yapılması için ATSO’nun başlattığı imza kampanyasına destek verdi. Burdu... devamı | Share it now!

10/05/2013 - İller Arası Hızlı Tren kavgası

İller Arası Hızlı Tren kavgası Isparta Mimarlar Odası Başkanı Merve Kuyu’nun Hızlı Tren Projesi’nin Burdur’dan geçmesine karşı çıkması iller arası “Hızlı Tren” kavgası çıkardı. Kavgaya, tüm aktörler dahil oldu Isparta Mi... devamı | Share it now!

70 / 2,017