Demiryolu Etiket Arşivi: bursa ankara hızlı tren ihalesi23/12/2012 - Bursanın ufak tefek taşları törenle hızlı tren yolu oldu

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, “Bursa’nın ufak tefek taşlarını derledik, toparladık, hızlı tren yolunun altına, bölünmüş yolun altına, oto yolun altına döşedik. Yolunuzu da açtık bahtınızı da açtık. Hayırlı Uğ... devamı | Share it now!

23/12/2012 - Bursayı Başkente bağlayacak yüksek hızlı tren yolu temeli törenle atıldı

Bursayı Başkente bağlayacak yüksek hızlı tren yolu temeli törenle atıldı Bursa-Ankara hızlı tren temel atma töreninde konuşan TCDD Genel Müdürü Süleyman Karaman, Bursa’nın 59 yıllık tren özlemini yüksek hızlı trenle gidereceklerini açıkladı. Bu... devamı | Share it now!

23/12/2012 - Bursa Yüksek Hızlı Tren Hattı Temel Atma Töreninden İlk Görüntüler (Özel Haber)

Bursa yüksek hızlı tren yolunun temeli törenle atıldı. Mudanya yolunda gerçekleştirilen törene Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım katıldı. Bilecik... devamı | Share it now!

23/12/2012 - Temel Atıldı Bursa 59 Yıl Aradan Sonra Yüksek Hızlı Trene Kavuşuyor

Bugün Atılan Temelle Bursa 59 Yıl Aradan Sonra Yüksek Hızlı Trene Kavuşuyor Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, yaptıkları icraatlarla muhalefeti üzdüklerini söyledi. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, y... devamı | Share it now!

23/12/2012 - Bursa Yüksek Hızlı Tren Hattı Temel Atma Töreni Yapıldı

Bursa Yüksek Hızlı Tren Hattı Temel Atma Töreni Yapıldı “Hızlı tren, hızlı bir şekilde geliyor.” Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, “Hızlı tren, hızlı bir şekilde geliyor. Çok önemli proje. Emeği geçen herkese teşekkür e... devamı | Share it now!

23/12/2012 - Bursa Yenişehir hızlı tren hattı tünelleri aralıksız açılıyor

Bursa Yenişehir hızlı tren hattı tünelleri aralıksız açılıyor Bursa Yenişehir arasında 4 yılda tamamlanacak 74 kilometrelik yüksek hızlı tren hattında açılacak 11 tünelin 9’unda çalışmalar aralıksız sürüyor. Nilüfer ilçesindeki Balat semtinde yarın B... devamı | Share it now!

23/12/2012 - Bursa Hızlı Tren Garı Teknik Detayları (Özel Haber)

Bursa Hızlı Tren Garı Teknik Detayları Hızlı trenin Bursa Garı projesi de belli oldu: Modern mimari Gerçi… Yer konusunda henüz tam bir mutabakat sağlanamadığı için kesinleşmedi. Ama… Kamuoyunun kısa adıyla TCDD olarak bildiği Türkiye Cumhuriyeti Devl... devamı | Share it now!

23/12/2012 - Bursanın yüksek hızlı tren Özlemi Bugün Bitiyor

Bursanın yüksek hızlı tren Özlemi Bugün Bitiyor Bursa-Mudanya Hattı’nın 1953’te çıkan bir yasayla kapatılıp sonrasında da sökülmesiyle demir ağla bağlantısı kesilen Bursa’nın, 59 yıllık özlemi sona eriyor. Türkiye’nin önemli sanayi, tekstil ve turizm... devamı | Share it now!

22/12/2012 - Bursa Yüksek Hızlı Tren Yolu Temel Atma Töreni (Özel Haber)

Bursa Yüksek Hızlı Tren Yolu Temel Atma Töreni Başbakan Yardımcısı Sayın Bülent Arınç, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Sayın Binali Yıldırım,Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sayın Faruk Çelik’in katılımraıyla gerçekleştireceğimiz, Bu... devamı | Share it now!

64 / 5,842