Demiryolu Etiket Arşivi: Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe29/01/2015 - Bursa Yerli Üretimde Ağı Genişletiyor

Bursa Yerli Üretimde Ağı Genişletiyor :Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa’nın havacılık ve savunma sanayiinde yüzde 100 yerli üretimler gerçekleştireceğini söyledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Türkiye’nin ... devamı | Share it now!

23/01/2015 - Bursa Terminal-Kent Meydanı Tramvay Hattı çalışmaları başlıyor

Yalova Yolunda tramvay hattı çalışmaları başlıyor :Uludağ’da bütün yetkilerin Büyükşehir’e verilmesi gerektiğini savunan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Kadıyayla ve Sarıalan’a dev tesisler yapacaklarını söyledi. Yunuseli Havaalanı ko... devamı | Share it now!

31/12/2014 - Uludağ teleferik hattı ile 24 dakikalık muhteşem yolculuk

Uludağ teleferik hattı ile 24 dakikalık muhteşem yolculuk :Heyecanla beklenen teleferik hattı yeni yıla yetişti. Kayak severler artık 35 kilometrelik karayoluna mahkûm olmadan 24 dakikada Oteller Bölgesi’ne ulaşabilecek. Marmara Belediyeler Birliği v... devamı | Share it now!

18/12/2014 - İstanbul’dan Uludağ Oteller Bölgesi Üç Saat

İstanbul’dan Uludağ Oteller Bölgesi Üç Saat :Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, İstanbulluların 3 saatte kayak yapmak için Uludağ’a çıkabileceklerini söyledi. Başkan Altepe, oteller bölgesine kadar olan hattın yıl başında açılacağı... devamı | Share it now!

08/12/2014 - Dünyanın En Uzun Teleferiği 15 Gün Sonra Zirveye Ulaşacak

Dünyanın En Uzun Teleferiği 15 Gün Sonra Zirveye Ulaşacak :Dünyanın en uzun teleferiği açılış için gün sayıyor. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, teleferiğin yıl başına kadar oteller bölgesine ulaşacağını açıkladı. Dünyanın en uzun tele... devamı | Share it now!

23/11/2014 - Bursa’da Teleferik Öğretmenlere Bir Hafta Ücretsiz (Video)

Bursa’da Teleferik Öğretmenlere Bir Hafta Ücretsiz  :Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, kapasitesi 12 kat artırılan ve 13 dakikada Bursa’dan Uludağ’a ulaşmayı sağlayan modern teleferiğin, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolay... devamı | Share it now!

28/10/2014 - Bayrağını getiren herkese Uludağ teleferik ücretsiz

Bayrağını getiren herkese Uludağ teleferik ücretsiz  :29 Ekim Cumhuriyet Bayramı sebebiyle, Bursa’da 50 yıl sonra yenilenen ve Uludağ’ın Sarıalan’a kadar olan etabına ulaşımı sağlayan teleferik sisteminden ücretsiz olarak faydalanac... devamı | Share it now!

29/09/2014 - Hafif raylı üretiminde Durmazlar ve Siemens işbirliği

Hafif raylı üretiminde Durmazlar ve Siemens işbirliği :Bilgiyi… Dünyanın en büyük raylı sistemler fuarı için gittiğimiz Berlin`de Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe verdi: “Bursaray`ın 60 yeni vagona ihtiyacı ve bunun için iha... devamı | Share it now!

22/09/2014 - Bursarayın vagon ihalesinin geciktiği iddiası

Bursaray ‘ın vagon ihalesinin geciktiği iddiası :Bursa Büyükşehir Belediyesinin Bursaray için zamanında vagon ihalesi açmadığı iddia edildi. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin Büyükşehir Belediye Meclisi’nin son toplantısında Bu... devamı | Share it now!

19/06/2014 - Uludağ teleferik hattı kayak sezonunda Oteller Bölgesi’nde olacak

Uludağ teleferik hattı kayak sezonunda Oteller Bölgesi’nde olacak :Bursa’nın simgesi teleferiğin modern yüzünün açılışı yarın Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç tarafından yapılacak. Yargı kararı olduğu için Sarıalan-oteller Bölgesi’ndeki inşaat ise ağ... devamı | Share it now!

82 / 2,327