Demiryolu Etiket Arşivi: Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı02/04/2015 - Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Altepe Samulaşı Ziyaret Etti

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Altepe Samulaşı Ziyaret Etti :Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve Bursa Büyükşehir Belediyesi Raylı Sistemler Danışmanı Taha Aydın, SAMULAŞ’ı ziyaret etti. Bir dizi gezi ve inceleme için Samsun’a gelen ... devamı | Share it now!

15/10/2014 - Teleferikle Ulaşıma Zirve Molası

Teleferikle Ulaşıma Zirve Molası :Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı, Oteller Bölgesi etabıyla ilgili çalışmaların hızla devam ettiğini Aralık ayı içerisinde bu hattın da tamamlanmasını hedeflediklerini söyledi. Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından ... devamı | Share it now!

31/01/2014 - Uludağ teleferik hattı şehire iniyor (Video-Foto Galeri)

Uludağ teleferik hattı şehire iniyor :Bursa Büyükşehir Belediyesi, Uludağ ile kent merkezi arasında ulaşımı sağlayan teleferiği BursaRay’ın Gökdere İstasyonu’na kadar uzatacak. Yeni istasyonun tamamlanmasıyla kent merkezinden Oteller Bölgesi’ne yakla... devamı | Share it now!

12/03/2013 - Yıldız Teknik Üniversitesi Raylı Sistemler Kulübü Açılışı

Yıldız Teknik Üniversitesi Raylı Sistemler Kulübü Açılışı Yıldız Teknik Üniversitesi’nin (YTÜ) Türkiye’de bir ilk olan “Raylı Sistemler Kulübü” açılışında, gelişmiş ülkelerin trafik sorununu raylı sistemlerle çözdüğü ifade edi... devamı | Share it now!

18/08/2012 - Barakfaki’ye Bursaray , Gürsu ve Kestel’e tramvay geliyor

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, önceki akşam Olay TV’de yayınlanan Farklı Görüşler programına konuk oldu.Başkan Altepe çok yakında Kestel ve Gürsu’ya tramvayı getireceklerini söyledi. BursaRay’ın Kestel Etabı’nın tamamen hizmete girme... devamı | Share it now!

06/07/2012 - BAŞKAN RECEP ALTEPE:Yerli tramvay ‘İpekBöceği’nin dünyaca ünlü tramvay markalarından daha kaliteli olduğunu belirtti

Türkiye’nin ilk yerli tramvayı ‘İpek Böceği’nin dünyaca ünlü tramvay markalarından daha kaliteli olduğunu belirten Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, ‘2,5 yılda bu işi yapabildik. Biz tramvaylar yapıyoruz, bazılar... devamı | Share it now!

68 / 1,886