Demiryolu Etiket Arşivi: Bursa Büyükşehir28/01/2016 - Bursa Büyükşehir Beşyol Düğümünü Kavşakla Çözecek

Bursa Büyükşehir Beşyol Düğümünü Kavşakla Çözecek :Bursa Büyükşehir Belediyesi bir taraftan Kent Meydanı – Terminal arasını raylı sistem ile birbirine bağlamaya hazırlanırken, diğer taraftan da hem tramvay hem de araç trafiğinin kesintiye uğramaması ... devamı | Share it now!

11/02/2015 - Burulaş ilçelere de otobüs seferlerine başlıyor

Burulaş ilçelere de otobüs seferlerine başlıyor :Bursa Büyükşehir sınırlarının genişlemesiyle, Burulaş ilçelere de otobüs seferlerine başlıyor. Burulaş yetkilileri, özel sektörün hizmeti konusunda vatandaştan çok şikayet geldiğini, bunların düzelmedi... devamı | Share it now!

25/10/2014 - Bursada teleferik şehir içi ulaşımda da kullanılacak (Video)

Bursada teleferik şehir içi ulaşımda da kullanılacak :Bursa ile Uludağ arasında modern teleferikle ulaşımı sağlayan Bursa Büyükşehir, şimdi de teleferiği şehir içi ulaşımda kullanacak. Teferrüç, Setbaşı, Gökdere arasında düşünülen hatta Zafer Mahalle... devamı | Share it now!

22/01/2013 - Estram ve ipekböceği tramvayı

Estram ve ipekböceği tramvayı Demiryol İş’in dergi ve kitapları benim için nefis bilgi kaynağı oluyor. Birkaç sayfa da, hızlı tren ve kent içi metro-raylı sistemlerin dünyadaki son gelişmeleri yer alabilse. Tabi, derdimiz Adapazarı-Sakarya! Ucu... devamı | Share it now!

70 / 1,738