Demiryolu Etiket Arşivi: Bursa Çevre Yolu28/12/2015 - İzmit Körfez Geçişi Köprüsü İle Neresi Kaç Dakikaya İnecek

İzmit Körfez Geçişi Köprüsü İle Neresi Kaç Dakikaya İnecek :Merakla beklenen İzmir otoyolu projesinde çalışmalar devam ediyor. Projenin tamamlanmasıyla birçok bölgenin değerinin artması bekleniyor. Değeri artacak bölgeler içinde Bursa’da var. D... devamı | Share it now!

30/12/2014 - Körfez Köprüsünün ayakları 252 metreye ulaştı

Körfez Köprüsünün ayakları 252 metreye ulaştı :Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyol Projesi’nin en hassas geçiş noktası olan Körfez Köprüsü’ndeki çalışmalar hızla devam ediyor. AYAKLARI 252 METREYE ULAŞTI Daha önce planlandığı gibi her iki yakada... devamı | Share it now!

03/11/2014 - Körfez geçiş köprüsü geldi, köydeki arsa fiyatları dört katına çıktı

Körfez geçiş köprüsü geldi, köydeki arsa fiyatları dört katına çıktı :Gebze- Orhangazi-İzmir otoyolunda İzmit Körfezi geçişini sağlayacak asma köprünün ilk çıkışı, zemin kayması yüzünden Yalova’nın Kılıç köyünden, Karamürsel’in Semetler Köyüne kaydır... devamı | Share it now!

17/12/2013 - Gebze Orhangazi Izmir Otoyolu (Video)

Gebze Orhangazi Izmir Otoyolu :Projenin başlangıç noktası Gebze olup, yapılacak otoyol Dilovası ile Hersek Burnu arasında yer alan İzmit Körfezi’ni uzunluğu yaklaşık 3 Km olan Asma Köprü ve her iki taraftaki viyadükler ile geçerek Orhangazi ve Gemlik... devamı | Share it now!

22/07/2012 - Bursa-Ankara Hızlı Tren Projesinde,Çiftçilerin İstasyon Zaferi

Bursa-Ankara Hızlı Tren Projesi kapsamında yapımı planlanan ve Gürsu Ovası’nda üretim yapan binlerce çiftçinin karşı çıktığı “Kazıklı Köyü İstasyonu” Devlet Demiryolları Genel Müdürlüğü tarafından iptal edildi. Gelen talepler doğrultusunda güzergah, ... devamı | Share it now!

72 / 1,974