Demiryolu Etiket Arşivi: Bursa Deniz Otobüsleri16/12/2017 - Bursa’da Teleferik ve BUDO Seferlerine Lodos Engeli

Olumsuz hava koşulları deniz ulaşımını aksatıyor. BUDO, pek çok seferini iptal etti. Öte yandan Bursa’da teleferik seferleri de durduruldu. Bursa Deniz Otobüslerinin (BUDO) seferlerinden bazıları olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi. Y... devamı | Share it now!

11/01/2017 - İDO ve BUDO sefer iptalleri

İDO ve BUDO sefer iptalleri :İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) ve Bursa Deniz Otobüsleri (BUDO), Marmara Denizi’ndeki olumsuz hava koşulları nedeniyle bazı seferlerini iptal ettiğini açıkladı. İDO’nun iptal seferleri şöyle: 06:30 Bursa-Yeni... devamı | Share it now!

24/12/2016 - Başkan Altepeden BUDO Açıklaması

Başkan Altepeden BUDO Açıklaması : Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa Deniz Otobüsleri’nin (BUDO) işleyişi konusunda Bursa’yla İstanbul Büyükşehir belediyeleri arasında fikir ayrılığının bulunmadığını söyledi. Büyükşehir Belediye M... devamı | Share it now!

12/08/2016 - BURULAŞ’tan Kabataş İskelesi açıklaması

BURULAŞ’tan Kabataş İskelesi açıklaması :BURULAŞ, Katip Çelebi İskelesi’ndeki tadilat çalışmaları tamamlanıncaya kadar Kabataş İskelesi’nin kullanılmaya devam edileceği duyurdu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak me... devamı | Share it now!

11/07/2016 - Burulaş’tan Budo Seferi Açıklaması

Burulaş’tan Budo Seferi Açıklaması :Bursa Deniz Otobüsleri (BUDO) Mudanya-Kabataş ve Büyükçekmece seferlerinin kesintisiz bir şekilde devam ettiği bildirildi. Bursa ile İstanbul arasında deniz ulaşımının iddialı bir markası haline gelen ve Muda... devamı | Share it now!

24/06/2016 - BUDO’nun yeni rotası Büyükçekmece

BUDO’nun yeni rotası Büyükçekmece :Bursa İstanbul arası deniz ulaşımında artık bir marka haline gelen BUDO, Kabataş’ın ardından İstanbul rotasına Büyükçekmece’yi de ekledi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin Büyükçekmece Belediyesi işbirliğiyle hayata g... devamı | Share it now!

20/04/2016 - Türk Telekom ile BURULAŞ’tan iş birliği

Türk Telekom ile BURULAŞ’tan iş birliği :Türk Telekom, Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm Sanayi ve Ticaret AŞ (BURULAŞ) ile iş birliğine gitti. Türk Telekom tarafından yapılan açıklamaya göre, söz konusu iş birliği kapsamında Bursa ... devamı | Share it now!

24/03/2016 - BUDO ve İDO’nun bazı seferleri iptal edildi

BUDO ve İDO’nun bazı seferleri iptal edildi :İstanbul Deniz Otobüsleri, olumsuz hava koşulları nedeniyle tüm iç hat deniz otobüsü seferlerini iptal etti. BUDO’nun da bazı seferleri, hava muhalefeti nedeniyle iptal edildi. İstanbul Deniz O... devamı | Share it now!

04/02/2016 - İDO ve BUDO’dan sefer iptalleri

İDO ve BUDO’dan sefer iptalleri :İDO ve BUDO olumsuz hava şartları nedeniyle bazı seferlerini iptal etti. İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) olumsuz hava şartları nedeniyle bazı seferlerini iptal etti. İDO’nun resmi internet sitesinden yapıl... devamı | Share it now!

31/12/2015 - Bursaray ve Budo Seferlerine Yılbaşı Ayarı

Bursaray ve Budo Seferlerine Yılbaşı Ayarı :Bursa Büyükşehir Belediyesi, 2015’i 2016’ya bağlayan 31 Aralık Perşembe akşamı ile 1 Ocak Cuma gününü vatandaşların güvenli ve huzurlu geçirebilmeleri için her türlü önlemini aldı. Büyükşehir Belediyesi, 20... devamı | Share it now!

78 / 1,777