Demiryolu Etiket Arşivi: bursa deniz uçağı seferleri08/06/2016 - MHP Bursa Milletvekili sordu, Burulaş neden uçmuyor

MHP Bursa Milletvekili sordu, Burulaş neden uçmuyor :Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin şirketi Burulaş’ın bir süredir durdurduğu deniz uçağı seferlerini meclis gündemine taşıyan MHP Bursa Milletvekili Dr. Kadir Koçdemir, “Seferler ned... devamı | Share it now!

24/05/2016 - Bursa’da deniz uçağı seferleri iki aydır yapılmıyor

Bursa’da deniz uçağı seferleri iki aydır yapılmıyor :Bursa’da Büyükşehir Belediyesi’nin Gemlik ve Bandırma’dan Haliç’e düzenlediği deniz uçağı seferleri iki aydır yapılmıyor. Burulaş yetkilileri seferlerin iptal edilmesi... devamı | Share it now!

27/03/2014 - Bursa-İzmir Deniz Uçağı Seferleri Başlıyor

Bursa-İzmir Deniz Uçağı Seferleri Başlıyor :Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından geçen yıl nisan ayında Bursa ile İstanbul arasında karşılıklı başlatılan “deniz uçağı” seferlerinin ağı genişletiliyor. Yoğun ilgi gören seferlerin, Bursa-... devamı | Share it now!

05/11/2013 - Bursa Büyükşehir Belediyesi Bursa’yı hak ettiği seviyeye taşıyor

Bursa Büyükşehir Belediyesi Bursa’yı hak ettiği seviyeye taşıyor :T1 hattı yapıldı, devreye girdi. İpekböceği yollarda. Hafif raylı sistemi Bursa’nın doğusuna uzatacak olan BursaRay Gürsu–Kestel hattında da çalışmalar hızla sürüyor. Mimar Sinan... devamı | Share it now!

18/03/2013 - BURULAŞ Belediye Şirketlerine Örnek Olmalı (Foto Galeri)

BURULAŞ Belediye Şirketlerine Örnek Olmalı Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, bu döneme kadar sadece birer işle uğraşan ve hantal bir yapıda olan belediye şirketlerinin günümüzde özel sektör mantığıyla kenti geleceğe taşıyacak önemli pro... devamı | Share it now!

70 / 1,918