Demiryolu Etiket Arşivi: Bursa Deniz Uçağı12/04/2014 - Teleferik de, uçak da mis gibi

Teleferik de, uçak da mis gibi :Yeni teleferik mayıs ayında başlıyor ama gelin daha ötesine bakalım.Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Seyfettin Avşar, Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Altın geçen incelemelerde bulundu ve mayıs müjdesini verdiler... devamı | Share it now!

05/11/2013 - Bursa Büyükşehir Belediyesi Bursa’yı hak ettiği seviyeye taşıyor

Bursa Büyükşehir Belediyesi Bursa’yı hak ettiği seviyeye taşıyor :T1 hattı yapıldı, devreye girdi. İpekböceği yollarda. Hafif raylı sistemi Bursa’nın doğusuna uzatacak olan BursaRay Gürsu–Kestel hattında da çalışmalar hızla sürüyor. Mimar Sinan... devamı | Share it now!

01/04/2013 - Deniz kuşu ilk seferini bugün yaptı (Video)

Deniz kuşu ilk seferini bugün yaptı İstanbul ile Bursa arasını 18 dakikaya indiren deniz uçağı ilk seferini yaptı. Sabah saat 08.30’da İstanbul Haliç’ten kalkan uçak, 18 yolcusunu Gemlik Limanı’na getirdi. Bursa Büyükşehir Belediyes... devamı | Share it now!

11/02/2013 - Bursa İstanbul Deniz Uçağı Seferleri İçin Son Hazırlıklar Yapılıyor (Video)

Bursa İstanbul Deniz Uçağı Seferleri İçin Son Hazırlıklar Yapılıyor Bursa Büyükşehir Belediyesi ulaşım yelpazesine karayolu, demir yolu ve deniz yolunun ardından şimdi de havayolunu ekliyor. Gemlik ile İstanbul Haliç arasında başlatılacak deniz uçağı... devamı | Share it now!

11/01/2013 - Deniz Uçağı İle Bursalılar 100 TL İle 15 Dakikada İstanbulda

Deniz Uçağı İle Bursalılar 100 TL İle 15 Dakikada İstanbulda Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa Deniz Otobüsleri’nin (BUDO) bu ay içinde seferlerine başlayacağını belirterek, “Sıra deniz uçağı seferlerine geldi. Deniz uçağı ile Bur... devamı | Share it now!

66 / 2,564