Etiket Arşivi: Pi Makina

TCDD Yol Mekanizasyonu Projesi 50 adet poz otosu alımı ihalesi sonucu

poz-otosu3

TCDD Yol Mekanizasyonu Projesi 50 adet poz otosu alımı ihalesini kazanan Vagonoremonten (Bulgaristan) – Demiryapı İnşaat ortak girişimi ile sözleşme imzalandı
T.C. Devlet Demiryolları (TCDD) İşletmesi Genel Müdürlüğü’nün “Yol Mekanizasyonu Projesi” kapsamındaki “2 kalemde toplam 50 adet poz otosu ve 8 adet kar küreme makinesi alımı” ihalesinde yeni gelişmeler kaydedildi.
Yatırımlar Dergisi’nin aldığı bilgiye göre; 50 adet […]

TCDD Yol Mekanizasyonu Projesi 50 adet poz otosu ve 8 adet kar küreme makinesi alımı ihalesi sonucu için KİK’e itiraz geldi

poz-otosu31

T.C. Devlet Demiryolları (TCDD) İşletmesi Genel Müdürlüğü’nce gerçekleştirilecek olan, TCDD Yol Mekanizasyonu Projesi kapsamındaki 2 kalemde toplam 50 adet poz otosu ve 8 adet kar küreme makinesi alımı ihalesi ile ilgili yeni gelişmeler kaydedildi.
Yatırımlar Dergisi’nin aldığı bilgiye göre; Bayraktar Makine firması ihalenin sonucu için 10 Mayıs 2013 tarihinde, Medel Pazarlama Elektrik – YCEO Bilişim ortak […]

TCDD Yol Mekanizasyonu Projesi 50 adet poz otosu ve 8 adet kar küreme makinesi alımı ihalesi sonuçlandı

tcdd59

T.C. Devlet Demiryolları (TCDD) İşletmesi Genel Müdürlüğü’nce 31 Ekim 2012 tarihinde tekliflweri toplanan, Yol Mekanizasyonu Projesi kapsamındaki 2 kalemde toplam 50 adet poz otosu ve 8 adet kar küreme makinesi alımı” ihalesi sonuçlandı.
Yatırımlar Dergisi’nin aldığı bilgiye göre; yasal sürecin dolmasından sonra ihaleyi kazanan firmalarla sözleşme imzalanacak. Söz konusu ihaleyi kazanan firmalar ve teklifleri şöyle belirlendi.
1. […]

TCDD Yol Mekanizasyonu Projesi 50 adet poz otosu ve 8 adet kar küreme makinesi alımı ihalesinin teklifleri toplandı

tcdd103

T.C. Devlet Demiryolları (TCDD) İşletmesi Genel Müdürlüğü’nce gerçekleştirilecek, TCDD Yol Mekanizasyonu Projesi kapsamındaki “2 kalemde toplam 50 adet poz otosu ve 8 adet kar küreme makinesi alımı” ihalesinin teklifleri 31 Ekim 2012 tarihinde toplandı.
Yatırımlar Dergisi’nin aldığı bilgiye göre; söz konusu ihaleye katılan firmalar ve teklifleri şöyle belirlendi:
1. Plasser Theurer (Avusturya)
– 30 Adet 100 ton çekme […]

Güncelleme: - .

179 / 1,887