Demiryolu Etiket Arşivi: recep tayyip erdoğan25/05/2018 - Erdoğan, Ankara’ya Yapılacak Yeni 6 Metro Hattını Açıkladı

Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara’da partisinin seçim beyannamesini açıkladı İşte Erdoğan’ın açıkladığı yeni metro hatları projesi… Ankara Kentiçi Ulaşım... Read More | Share it now!

25/05/2018 - Erdoğan’ın Uçağı İstanbul Yeni Havalimanı`na Ne Zaman İnecek

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğana İstanbul Yeni Havalimanına uçağıyla iniş için şubat ayından itibaren davet arz ettiklerini belirterek, “Dedik ki, ‘Havalimanımız her... Read More | Share it now!

25/05/2018 - Ak Parti Seçim Beyannamesinde Konya İçin Metro Ön Sırada

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla düzenlenen AK Parti Seçim Beyannamesi ve Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı’nı izleyecek partililer, Ankara Spor Salonu’nu doldurdu. AK... Read More | Share it now!

16/05/2018 - İstanbul Yeni Havalimanı Erdoğan’ı bekliyor

Ramazan ayında yeni havalimanında iftar yapacağı öğrenilen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, uçakla gelerek bir ilki gerçekleştirebilir. Havalimanın işletmesini yürüten İGA da, ‘Cumhurbaşkanı Erdoğan uçakla gelecekmiş... Read More | Share it now!

24/04/2018 - Dünyanın 10 Dev Projesinin 6’sı Türkiye’de

Dünyanın 10 dev projesinin 6’sının Türkiye’de olduğunu belirten Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Bugüne kadar bu ülkede hep hizmetleriyle anılan hükümetler kurduk” dedi 24 Haziran erken seçiminin ardından Türkiye,... Read More | Share it now!

23/04/2018 - Demiryolu ve Trabzon Üniversitesi Hayırlı Olsun

Konuyla ilgili olarak yaptığı değerlendirmede Trabzon’un çok uzun yıllardır demiryolunu istediğini hatırlatan Gümrükçüoğlu, “Ulaştırma Bakanlığı Devlet Demiryolları Genel Müdürlüğü Erzincan-Trabzon Demiryolunun etüd ve... Read More | Share it now!

13/04/2018 - Arslan: “Başkentray 20 Ay Gibi Rekor Bir Sürede Bitirildi”

Ankara’da Sincan-Ankara-Kayaş arasında metro konforunda banliyö hizmeti verecek Başkentray, 12 Nisan 2018 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Başbakan Binali Yıldırım ve Ulaştırma Denizcilik ve... Read More | Share it now!

11/04/2018 - Başkentray Yarın Hizmete Açılacak

Günlük 520 bin kişiye hizmet verecek Başkentray’ın açılışı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla 12 Nisan’da gerçekleştirilecek. Sincan- Kayaş arasında metro konforunda banliyö hizmeti verecek... Read More | Share it now!

26/03/2018 - Karadenizlinin Samsun-Sarp Hayali Sürüyor

AK Parti il kongreleri için Samsun, Ordu, Giresun ve Trabzon’a gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Samsun il kongresinde Samsunlulara Samsun-Ankara Hızlı Tren Projesinden bahsetti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ordu ve Giresun’da demiryolu... Read More | Share it now!

05/03/2018 - Kanal İstanbul`dan Geçecek Gemilerin Azami Boyutları Belirlendi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 2011 yılında açıkladığı, kamuoyuna “çılgın proje” olarak yansıyan ve güzergahı Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan tarafından ilan edilen Kanal İstanbul... Read More | Share it now!

22 / 3,361