Demiryolu kategori listesi: Kurumlar

18/01/2018 - Yeni Nesil Milli Yük Vagonları Türkiye-Avrupa ve BTK Raylarında

“ Milli Tren Projesi” kapsamında TÜDEMSAŞ’ta üretimi gerçekleştirilen Sggmrs tipi platform yük vagonları Türkiye- Avrupa ve Bakü-Tiflis-Kars demiryolu hatlarında kullanılmaya başlandı. Türk bayraklı vagonlardan oluşturulan ve Türkiye- Avusturya arası... devamı | Share it now!

18/01/2018 - BTK Trenleri Milli Yük Vagonları İle Dünyanın Yükünü Taşıyor

30 Ekim 2017 tarihinde işletmeye açılan Bakü- Tiflis-Kars demiryolu hattına talep her geçen gün artarken, “ Milli Tren Projesi” kapsamında üretilen yeni nesil milli yük vagonlarının bu hatta kullanılması ise yük taşımacılığının daha etkin ve verimli ... devamı | Share it now!

18/01/2018 - İhale İlanı : Yazılım ve Destek Hizmeti Alınacaktır

Yazılım ve Destek Hizmeti Alınacaktır T.C DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TCDD) GENEL MÜDÜRLÜK Bilişim sistemlerinde kullanılan siber güvenlik bileşenlerine ait cihazların lisanslarının güncellenmesi, bakımlarının yapılması ve sistemler... devamı | Share it now!

18/01/2018 - Yüksek Hızlı Tren Seti Satın Alınacaktır

Yüksek Hızlı Tren Seti Satın Alınacaktır T.C DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TCDD) İhale Kayıt Numarası : 2017/575467 İşin Adı : 96 Adet 250 Km/H Hıza Haiz Yüksek Hızlı Tren (Yht) Seti İhale Türü – Usulü : Mal Alımı – Belli ... devamı | Share it now!

17/01/2018 - Dünyanın İkinci Eski Metrosu Tünel 143 Yaşında

Türkiye’nin ilk, dünyanın ikinci metrosu olan tarihi Tünel’in 143. yılı kutlandı. Tünel’in Karaköy İstasyonunda yapılan törene İETT yöneticileri, çalışanlar ve Tünel yolcuları katıldı. Program, geçmişten günümüze Tünel tarihçesini ... devamı | Share it now!

17/01/2018 - Koçbay, Sendika Temsilcileri İle Bir Araya Geldi

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) İzmir 3. Bölge Müdürü Selim Koçbay Memur Sendikaları Şube Başkanları ve Temsilcileri ile bir araya geldi. TCDD İzmir 3. Bölge Müdürlüğü Yeni Sanat Galerisi Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya ... devamı | Share it now!

17/01/2018 - İhale İlanı : Temizlik ve İlaçlama Hizmeti Alınacaktır

Temizlik ve İlaçlama Hizmeti Alınacaktır T.C DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TCDD) 2. BÖLGE SATINALMA SERVİS MÜDÜRLÜĞÜ TCDD2BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ HİZMET BİNASI VE BEHİÇBEY SAĞLIK MERKEZİ BİNASININ 14 İŞÇİ İLE 12 AY SÜRİLE TEMİZLİK VE BASİT İL... devamı | Share it now!

17/01/2018 - İhale İlanı : Ankara Metro Hatlarında Kullanılmak Üzere Mekanik Malzeme Satın Alınacaktır

Ankara Metro Hatlarında Kullanılmak Üzere Mekanik Malzeme Satın Alınacaktır EGO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ RAYLI SİSTEMLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI Ankara Metrosu İşletmesi M1-M2 ve M3 hatlarında kullanılmak üzere 174 Kalem Mekanik Malzeme Alımı İşi Mal Alımı alımı 4... devamı | Share it now!

17/01/2018 - İhale İlanı : Tirfon Satın Alıncaktır

TCDD SİVAS BETON TRAVERS FABRİKA MÜDÜRLÜĞÜ Tirfon Satın Alıncaktır İHALENİN KONUSU VE TEKLİF VERMEYE İLİŞKİN HUSUSLAR Madde 1- İş sahibi idareye ilişkin bilgiler 1.1. İş sahibi idarenin; a) Adı :TCDD SİVAS BETON TRAVERS FABRİKA MÜDÜRLÜĞÜ b) Adresi :A... devamı | Share it now!

16/01/2018 - ENİPE Enerji Verimliliği Sanayi ve Ürünler Fuarı ve Zirvesi Gerçekleşti

“Binalarda Enerji Verimliliği ve İnovasyon” temasıyla gerçekleştirilen ENIPE Enerji Verimli Sanayi ve Ürünler Fuarı ve Zirvesi, 11-14 Ocak tarihleri arasında kapılarını ziyaretçilere açtı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın desteği İstanbul Dünya Tic... devamı | Share it now!

Benzer haberler:

129 / 2,286