Demiryolu kategori listesi: 90.41 Kocaeli

16/04/2018 - Sekapark-Plaj Yolu Tramvay Hattı’nda Çalışma Başladı

Kocaeli’de yaşayan vatandaşların tercihi Akçaray Tramvay hattı yeni güzergahlara kavuşamaya gün sayıyor. Bu kapsamda hat ilk olarak Sekapark – Plajyolu hattıyla uzatılıyor. 4 istasyondan oluşan Sekapark – Play yolu arasında yapılacak olan Tramvay Hat »oku»

15/04/2018 - Kocaeli’de Şoförlere İletişim ve Öfke Kontrolü Eğitimi Verildi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi hizmet içi eğitimlerine devam ediyor. İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı tarafından Toplu Taşıma Dairesi ve UlaşımPark A.Ş bünyesinde görev yapan 150 şoföre Etkili İletişim Becerileri, Öfke Kontrolü ve Stres y »oku»

14/04/2018 - Tuzla-Çayırova Arasına Yeni Bağlantı Yolu Geliyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, ulaşım konusunda çalışmalarını sürdürüyor. Kent genelinde ihtiyaç duyulan bölgelere yeni projeler uygulanarak ulaşım kolaylığı sağlanıyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi Çayırova ile Tuzla Şifa Mahallesi arasında ger »oku»

12/04/2018 - Tramvay Güzergahındaki Yıkım İhalesine 11 Firma Teklif Verdi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi eski Mannesman Boru Fabrikası alanındaki kullanılamayan eski binaların yıkımı için ihale yaptı. Sekapark-Plajyolu Tramvay hattı güzergâhındaki eski fabrika yapılarının bazıları yıkılarak kaldırılacak. Büyükşehir Belediye »oku»

12/04/2018 - Kocaeli’de Ulaşımda Ortak Havuz Modeli

Kocaeli Büyükşehir Belediye Meclisi’nin nisan ayı toplantısı bugün (Perşembe) Fuar içi Leyla Atakan Kültür Merkezi Dr.Şefik Postalcıoğlu Konferans Salonu’nda saat 15.00’te başlayacak. İbrahim Karaosmanoğlu başkanlığında yapılacak ve 116 maddenin görü »oku»

12/04/2018 - Çayırova’ya Yapılacak Trafik Eğitim Parkı 3 Ayda Bitecek

Birçok dev proje ile bölge il ve ilçelere örnek olacak yatırımlar yapan Çayırova Belediyesi, çocukların trafik eğitimini küçük yaşlarda kazanmalarını sağlamak ve trafikte kurallara uyan bilinçli nesiller yetişmesi amacıyla ilçeye çocuklar için Trafik »oku»

12/04/2018 - Gebze Metrosu İhalesi 18 Mayıs’ta

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından ön yeterlilik ihalesi yapılan Gebze Metrosu’nun yapım ihalesi 3 Mayıs’ta yapılacaktı. Ön yeterliliği kazanan dev firmalar ve konsorsiyumlar projeyi detaylı incelemeleri için ek süre istediler. Kocaeli Büyükşeh »oku»

11/04/2018 - Kaman, İzmit ve Gebze’de Toplam 85 Projeden 51’i Yapılmadı

İYİ Parti İl Başkanı Serdar Kaman, 2009 yılından bu yana Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin seçim çalışması kapsamında vaat edip yapmadığı projeleri anlatmaya devam ediyor. Kaman, “2009 yılında İzmit ve Gebze’de toplam 85 projeden 51’inin yapılmadı” d »oku»

11/04/2018 - Akçaray Günlük 36 Bin Yolcu İle Kendi Rekorunu Kırdı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete sunulan Akçaray her geçen gün daha da ilgi görüyor. İzmit’i doğu-batı eksenli kat etmesiyle kısa sürelerde konforlu ulaşım sağlayan Akçaray, vatandaştan gördüğü talep neticesinde kendi yolucu taşıma sa »oku»

09/04/2018 - Kocaeli’nin 4. Etap Kuruçeşme Tramvay Projesi Havadan Geçecek

AKP İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz bugün ilçe binasında gerçekleştirdiği basın toplantısında tramvay hattının Kuruçeşme’ye kadar uzatılması hakkında bilgiler verdi. AKP İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz bugün ilçe binasında gerçekleştirdiği basın to »oku»

Benzer haberler:

93 / 1,955