Demiryolu kategori listesi: 234 Nijerya

02/09/2016 - Çin Demiryolu İnşaat Şirketi, Kano Nijeryada Hafif Raylı Sistem İnşası İçin 1.8 milyar Dolarlık Sözleşme İmzaladı

Çin Demiryolu İnşaat Şirketi, Kano/Nijerya’da Hafif Raylı Sistem İnşası İçin 1.8 milyar Dolarlık Sözleşme İmzaladı :Çin Demiryolu İnşaat Şirketi tarafından yapılan bir açıklamada, şirketlerinin Kano’da hafif raylı sistem inşa etmek üzere ... devamı | Share it now!

26/07/2016 - Lagos’ta SkyTran Uygulaması

Lagos’ta SkyTran Uygulaması :Yoğun trafikte sıkışıp kalmak yerine üzerinden uçup gidebilmeyi herkes hayal eder ve bu hayal sonunda SkyTran ile gerçek olacak gibi gözüküyor. Kendi kendine giden monoraylı küçük podlar tasarlayan SkyTran yerden 6 metre ... devamı | Share it now!

04/12/2015 - Nijerya’da Kano-Lagos Demiryolu Modernizasyonu

Nijerya’da Kano-Lagos Demiryolu Modernizasyonu :Nijerya Devlet Başkanı Muhammadu Buhari 4-5 Aralık 2015 tarihleri arasında Güney Afrika’da düzenlenecek olan Çin/Afrika İşbirliği Forumuna katılacak. Başkana forum boyunca Dışişleri Bakanı G... devamı | Share it now!

21/11/2014 - Çin ile Nijerya 12 milyar dolarlık demiryolu anlaşması imzaladı

Çin ile Nijerya 12 milyar dolarlık demiryolu anlaşması imzaladı : Çin’in devlete ait Çin Demiryolu İnşaat Şirketi (CRCC), Nijerya’yla demiryolu inşa projesi için 11,97 milyar dolarlık dev anlaşma imzaladı. Bu anlaşma Çin’in denizaşırı ülk... devamı | Share it now!

18/09/2014 - Türkiye ile Nijer Arasında Demiryolu İşbirliği

Türkiye ile Nijer Arasında Demiryolu İşbirliği :Nijer Cumhuriyeti Ticaret ve Sanayi Bakanı Alma Oumarau, TCDD 3. Bölge Müdürlüğü yetkilileriyle İzmir’de bir araya gelerek TCDD çalışma sistemleri hakkında yetkililerden bilgi aldı. Türk Sanayici ... devamı | Share it now!

20/07/2014 - Nijerya demiryolları hatları ile ilgili fizibilite çalışmaları için müşavirlik ihalesine çıktı

Nijerya demiryolları hatları ile ilgili fizibilite çalışmaları için müşavirlik ihalesine çıktı :Nijerya Ulaşım Bakanlığı 4000 km’yi aşan planladığı altı ayrı demiryolu hattının yapılması ile ilgili bir fizibilite çalışması ile ilgili olarak müşavirli... devamı | Share it now!

26/05/2014 - Nijerya devam eden demiryolu yenileme projesi kapsamında iki ihale ilanı yaptı (Özel Haber)

Nijerya devam eden demiryolu yenileme projesi kapsamında iki ihale ilanı yaptı :21 Mayıs 2014 günü Nijerya Demiryolu Şirketi (NRC) Demiryolu Yenileme Programı kapsamında iki ilanda bulundu. İlk ön yeterlilik ihalesi Alet ve Ekipman alımı ile ilgili o... devamı | Share it now!

11/05/2014 - Nijerya ana demiryolu hattının yapımı için Çin ile anlaşma yaptı

Nijerya ana demiryolu hattının yapımı için Çin ile anlaşma yaptı :5 Mayıs’ta Nijerya’nın Federal Ulaşım Bakanlığı ile Çin’in Chine Civil Engineering Construction Şirketi (İnşaat Mühendisliği Şirketi) arasında Nijerya Sahil Şeridi Demiryolu Çerçeve An... devamı | Share it now!

Benzer haberler:

143 / 2,420