Demiryolu kategori listesi: 57 Kolombiya

02/12/2015 - Kolombiya Demiryolu Kısıtlamaları Kalkmasına Rağmen Kömür İhracat Tahminlerini Değiştirmedi

Kolombiya Demiryolu Kısıtlamaları Kalkmasına Rağmen Kömür İhracat Tahminlerini Değiştirmedi :Kolombiya, demiryolu kısıtlamalar kalkmasına rağmen, kömür ihracat tahminlerini değiştirmedi. Montel haberine göre, bu yıl için ihracat ve üretim tahminleri ... devamı | Share it now!

23/07/2015 - Kolombiya Demiryolu İle Kömür Taşımacılığına Dair Kısıtlamaları Kaldırabilir

Kolombiya Demiryolu İle Kömür Taşımacılığına Dair Kısıtlamaları Kaldırabilir :Kolombiya’nın Ağustos ayında demiryoluyla kömür taşımacılığına dair kısıtlamaları kaldırabileceği belirtildi. Montel’in haberine göre, beş aydan daha fazla süre... devamı | Share it now!

07/07/2015 - Medellin metrosuna yeni trenler geliyor

Medellin metrosuna yeni trenler geliyor :Kolombiya İspanyol tren üreticisi CAF firması, 2 Temmuzda yaptığı açıklamada 89 milyon Euro karşılığında Empresa de Transporte Masivo Valle de Aburra firmasıyla 20 adet tren için anlaştıklarını belirtti. Yapıl... devamı | Share it now!

20/03/2012 - Başkanı Kadir Topbaş, Kolombiya’nın başkenti Bogota’da metrobüs kullandı.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, aynı zamanda Dünya Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Birliği (UCLG) Başkanı olanİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, buradaki temasları sırasında ”yerel yönetimler birleşirse dünyanı... devamı | Share it now!

Benzer haberler:

142 / 4,441