Demiryolu kategori listesi: 880 Bangladeş

21/12/2017 - Bangladeş Demiryolları Komitesi’nden Tülomsaş’a İnceleme Ziyareti

Vali Özdemir Çakacak ile Bangladeş Parlamento Üyesi ve Demiryolları Komite Başkanı Fazla Karım Chowdhury, TÜLOMSAŞ’ta bir araya geldi. Demiryolları alanında son yıllarda hızla gelişme gösteren ve Türkiye ile ticari ilişkilerini daha çok geliştirmeye ... devamı | Share it now!

29/01/2017 - Anne ve kızı kurtaran kahraman demiryolu işçisi

Bangladeş’in başkenti Dakka’da bir tren istasyonunda demiryolu işçisi, raylardan geçmeye çalışan anne ve kızını kurtarmak için kendisini feda etti. Hızla gelen trenin anne ve kızına çarpmaması için onları iten işçi, trenin altında kalarak hayatını ka... devamı | Share it now!

26/03/2013 - Bangladeşte korkunç tren kazası (Video)

Bangladeşte korkunç tren kazası Bangladeş’te çekilen görüntülerde, trenin üzerinde ayakta yolculuk eden adam köprüyü farketmiyor ve tren köprünün altından geçerken başını fena halde köprüye çarpıp aşağıya düşüyor. Aşırı kalabalık bir yolcu tren... devamı | Share it now!

02/06/2012 - Bangladeş heyeti İETT’yi ziyaret etti

Bangladeş’ten gelen heyet İETT’yi ziyaret ederek İstanbul’daki toplu ulaşım hizmetleri ve metrobüs hakkında bilgi aldı. Bangladeş Ulaştırma ve İletişim Bakanlığı müsteşarı M.A.N. Siddique ile beraberindeki ulaşım ve çevreden sorumlu müdürlerden oluşa... devamı | Share it now!

Benzer haberler:

139 / 2,087