Demiryolu kategori listesi: 974 Katar

02/01/2018 - Katar`a e-ihracatın yolu PTT ile açıldı

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, PTT AŞ ve Katar Posta Teşkilatının iş birliğiyle hizmete açılan “www.turkishsouq.qa” e-ticaret sitesine ilişkin, “Katar ile iş birliğimiz e-ticaretle sınırlı kalmayacak. Diğer... devamı | Share it now!

08/11/2017 - Adana-Doha arasında haftada 3 uçak seferi gerçekleşecek

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Katar ile Türkiye arasındaki ilişkilerin birçok alanda artarak devam ettiğini ve iki ülkenin yönetimi ve halkı arasındaki bağların daha da güçlendiğini söyledi. Bakan Arslan, Türkiye ile Katar ... devamı | Share it now!

06/11/2017 - Bakan Arslan, Katar Başbakanı Al Sani ile Görüştü

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Katar Başbakanı Abdullah Al Sani ile görüştü. Bakan Arslan, başkent Doha’daki Başbakanlık binasında, Al Sani ile basına kapalı görüşme gerçekleştirdi. Görüşmede, iki ülke arasındaki siyas... devamı | Share it now!

05/11/2017 - Ulaştırma Bakanı Arslan Katar’da

Resmi temaslarda bulunmak için Katara gelen Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, başkent Dohada Katar Ulaştırma ve Haberleşme Bakanı Casim es-Saliti ile bir araya geldi. Doha’daki Hamad Limanı’nda gerçekleşen görüşmeni... devamı | Share it now!

26/09/2017 - Anel Elektrik, Katar’da demiryolu projesi için imza attı

Anel Elektrik’in iştiraki Katar’da Fujita ile 43.7 milyon dolar tutarında niyet mektubu imzaladı. Anel Elektrik’in iştiraki ANEL MEP Maintenance and Operations, Katar entegre demiryolu projesi kapsamında Fujita Corporation’ın ... devamı | Share it now!

01/05/2017 - Doha Metrosu 2022 Dünya Kupası Açılışından Önce Tamamlanacak

Doha Metrosu 2022 Dünya Kupası Açılışından Önce Tamamlanacak :300 km uzunluğundaki Doha Metrosu, Büyük Doha bölgesine hizmet edecek ve şehirdeki kent merkezleri, önemli ticari alanlar ve konut alanlarına bağlantılar sağlayacak. Kentin eteklerinde hem... devamı | Share it now!

25/01/2017 - Doha Metro İnşaatında, Dağlı Bir Mühendis

Doha Metro İnşaatında, Dağlı Bir Mühendis :Adı Mehmet Ali Yılmaz. 2014 yerel seçiminde MHP Keles Adayı olan Metin Tekin Yılmaz’ın küçük oğlu. Onu, “Besaş’ın ve Tarım A.Ş.’nin genel müdürü Mustafa Bektaş’ın bacanağının oğlu” diye tanıtmak da mümkün. K... devamı | Share it now!

29/07/2016 - Anel Elektrik, metro projesi kapsamında Katar ile anlaştı

Anel Elektrik, metro projesi kapsamında Katar ile anlaştı :Anel Elektrik, Katar ile 65.5 milyon dolarlık anlaşma imzaladı Anel Elektrik Proje Taahhüt Ve Ticaret A.Ş. tarafından KAP’a yapılan açıklamada, Katar Red Line South Elevated and At Grad... devamı | Share it now!

27/07/2016 - Doha Metrosu Gold Line Projesinde Önemli Bir Başarıya Daha İmza Atıldı

Doha Metrosu Gold Line Projesinde Önemli Bir Başarıya Daha İmza Atıldı :Doha Metrosu Gold Line Projesinde 20 milyon adam/saat, herhangi bir kaza ve yaralanma olmadan geçildi. Bu büyük mühendislik projesinde, tüm çalışanların rollerini ve sorumlulukla... devamı | Share it now!

25/06/2016 - Doha Metrosu‘nun ihalesini Yapı Merkezi ve STFA şirketi kazandı

Doha Metrosu‘nun ihalesini Yapı Merkezi ve STFA şirketi kazandı :Doha Metrosu ‘nun ihalesini 4,4 milyar dolarla Yapı Merkezi ve STFA şirketi kazandı. Katar’da yapılacak olan dört hatlı Doha Metrosu’nun ihalesini, 4,4 milyar dolarla Yapı Merkezi ve ST... devamı | Share it now!

Benzer haberler:

135 / 2,013