Demiryolu kategori listesi: 90.07 Antalya

19/01/2018 - Tünektepe Projesi İhaleye Çıkıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, simgesel özelliğiyle kente ciddi bir katma değer kazandıracak Tünektepe Projesi’ni 1 Şubat Perşembe günü ihaleye çıkarıyor. Proje ile Antalya’nın gelecekte simgesi olacak bir turistik tesis, cazibe merkezi ve yaşam alan... devamı | Share it now!

19/01/2018 - Antalya Projelerine Katar’da Yoğun İlgi

“EXPO Turkey by Qatar 2018” Fuarı’na katılmak üzere gittiği Katar’da Antalya’nın mega projelerini ve yatırım fırsatlarını anlatan Başkan Menderes Türel, Katarlı yatırımcılara, “Şimdi Antalya zamanı” dedi. Boğaçayı, Kruvaziyer Liman, Tünektepe, Konyaa... devamı | Share it now!

19/01/2018 - Serik’li Vatandaşlardan Hızlı Tren Güzergahına Tepki

TCDD tarafından yapılması planlanan ve geçeceği güzergahtaki bölge halkını heyecanlandıran Kayseri-Nevşehir-Aksaray-Konya-Antalya Yüksek Hızlı Tren Projesi’ne ilişkin bilgilendirme toplantısı Antalya’nın Serik ilçesinde düzenlendi. Türkiy... devamı | Share it now!

13/01/2018 - Antalya Tünektepe Projesi İhaleye Çıktı

Beydağları Sahil Milli Parkı’nda bulunan ve kamuoyunda Tünek Tepe Projesi olarak bilinen projenin ihale süreci başladı. Antalya’ya değer katacak projelerden biri olan Tünektepe Projesi’nin ihale duyurusu bugünkü resmi Gazete’d... devamı | Share it now!

13/01/2018 - Lara’ya Yapılacak Kruvaziyer Limanı Antalyalıların Sırtına Yük Getirecek

Antalya’da Lara Sahiline yapılacağı açıklanan kruvaziyer liman projesi için CHP araştırma komisyonu istedi. CHP Antalya Milletvekili Dr. Niyazi Nefi Kara tarafından hazırlanarak bir araştırma komisyonu kurulması istenen önergede Türkiye’deki kruvaziy... devamı | Share it now!

12/01/2018 - Antalya’da Toplu Ulaşım Araçları Kilometre Başına Para Alacak

Antalya Büyükşehir Belediyesi, toplu ulaşımda kaliteyi ve vatandaş memnuniyetini artırmak için ulaşım esnafıyla el ele çözüm üretmeye devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Otobüsçüler Odası, ulaşım esnafına kilometre üzerinden ödeme yapılmas... devamı | Share it now!

08/01/2018 - İlk Türk uçağı da Kepez’e geliyor

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, tren vagonundan sonra Dokuma’ya uçakta getiriyor. Türk mühendisler tarafından tasarlanan ve üretilen ‘Devrim’ otomobilinin bir benzerini üreten Kepez Belediyesi, şimdi de ilk Türk uçağı ‘Vecihi K-6’ nın bir örneğ... devamı | Share it now!

05/01/2018 - Saklıkent Kayak Merkezine Toplu Taşıma Hizmeti

Büyükşehir Belediyesi Antalya’nın en önemli değerlerinden biri olan Saklıkent Kayak Merkezine bugünden itibaren toplu taşıma hizmeti vermeye başladı. Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı, Saklıkent’in, vata... devamı | Share it now!

03/01/2018 - Antalya Teleferik 2017’de 350 bin kişiyi zirveye taşıdı

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin 30 yıllık bir hayali gerçekleştirerek kente kazandırdığı Tünektepe Teleferik, 2017 yılında 350 bin ziyaretçiyi zirveye taşıdı. Teleferik Antalya’nın yeni cazibe merkezlerinden biri haline geldi. “Ayakları... devamı | Share it now!

01/01/2018 - Antalya, 2018 yılında önemli yatırımlara tanıklık edecek

Antalya, 2018 yılında önemli yatırımların etap etap tamamlanmasına tanıklık edecek. Yapılacak projelerle cazibe merkezleri kazanacak Antalya’da Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in söylemiyle, ‘o turist merkeze gelecek.R... devamı | Share it now!

Benzer haberler:

113 / 3,416