Demiryolu kategori listesi: 90.20 Denizli

10/01/2018 - Denizli Büyükşehir’den Hatalı Parklara Mesajlı Uyarı

Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı, otobüs duraklarına park eden sürücüleri uyarmak için farklı bir projeye imza attı. Otobüs duraklarında yasaklayıcı tabelalar yerine, “Engelli Kardeşlerimin Otobüse Binmesine Engel Olmuyor... devamı | Share it now!

26/12/2017 - Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası Beyaza Büründü

Denizli’de hafta sonu etkisini gösteren kar yağışı ile birlikte Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası, bir kez daha beyaza büründü. Hafta sonu tatilini fırsat bilen Denizlililer karın keyfini çıkarmak için yaylaya akın etti. Denizlililerin sosya... devamı | Share it now!

20/12/2017 - Denizli Büyükşehir Yerli ve Milli Trafik Yönetim Sitemini Hayata Geçirdi

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’de bir ilke imza atarak, teknolojik alt yapısı Denizli’de üretilen tamamen yerli ve milli Trafik Yönetim Sitemini hayata geçirdi. Denizli’de merkezde bulunan tüm kavşakların tek bir merkezden yönetildiği Trafik ... devamı | Share it now!

12/12/2017 - Denizli OSB’ye demiryolu için imzalar atıldı

Denizli Organize Sanayi Bölgesi ve yakın çevresinde bulunan sanayi kuruluşlarının gerek yurt içi, gerekse ithalat-ihracat ve transit taşımalarda ulaşım maliyetlerini minimum seviyeye indirmek amacıyla Bölgeye bitişik alan içerisinde bir yükleme-boşal... devamı | Share it now!

01/12/2017 - Denizli ‘Akıllı Şehir Ödülü’ Aldı

Başkan Osman Zolan: “Bu gurur Denizlimizin” Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Çevre ve Şehircilik Bakanlığının düzenlediği “Bilgi Toplumunun Yaşam Alanı: Akıllı Şehirler” temalı sempozyumda ödül aldı. 23 ayrı ak... devamı | Share it now!

21/11/2017 - Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylasında Kar Keyfi

Denizlililerin sosyal yaşantılarını daha da zenginleştirip, doğa ile iç içe ortamlarda vakit geçirmelerini sağlamak amacı ile Denizli Büyükşehir Belediyesinin hayata geçirdiği 1500 rakımlı Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası, yılın ilk karıyla buluş... devamı | Share it now!

18/11/2017 - Yük Treni ile Mobil Demiryolu Aracı Çarpıştı! 3 Yaralı

Denizli’nin Honaz ilçesinde Kaklık mahallesinde Mobil Demiryolu Aracı ile yük treni kafa kafaya çarpıştı. Kazada 3 TCDD personeli yaralandı. Edinilen bilgiye göre kaza bugün 14.00 sıralarında Kaklık istasyonunda meydana geldi. Denizli Afyon sef... devamı | Share it now!

16/11/2017 - Yaşlı ve Engelli Denizli Kart’ta vize dönemi

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin şehir içi otobüs ulaşımında kullanıma sunduğu, 65 yaş ve üzeri yaşlı, engelli ve yasal haklarından dolayı ulaşımdan ücretsiz yararlanan diğer “Denizli Kart” sahipleri için vize dönemi başladı. Deniz... devamı | Share it now!

09/11/2017 - Denizli OSB’ye TCDD İltisak Hattı

Organize Sanayi Bölgesi ve yakın çevresinde bulunan sanayi kuruluşlarının gerek yurt içi, gerekse ithalat-ihracat ve transit taşımalarda ulaşım maliyetlerini minimum seviyeye indirmek amacıyla Bölgemize bitişik alan içerisinde bir yükleme-boşaltma is... devamı | Share it now!

09/11/2017 - Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası’na Rekor Ziyaretçi

Denizlililerin sosyal yaşantılarını daha da zenginleştirip, doğa ile iç içe ortamlarda vakit geçirmelerini sağlamak amacı ile Denizli Büyükşehir Belediyesinin hayata geçirdiği Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası, 2 yılda rekor ziyaretçi sayısına ula... devamı | Share it now!

Benzer haberler:

129 / 2,043