Demiryolu kategori listesi: 90.21 Diyarbakır

06/01/2018 - Diyarbakır’da Klimalı Durak Çalışmaları Devam Ediyor

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların olumsuz hava koşullarından etkilenmemesi için kentteki çeşitli noktalara klimalı duraklar yerleştirmeye devam ediyor. Toplu ulaşım güzergahlarında bulunan durakların sayısını artırmak için çalışmalarını... devamı | Share it now!

30/12/2017 - Diyarbakır’da Yılbaşı Gecesi Toplu Taşımada Ek Seferler Yapılacak

Daha rahat ve konforlu toplu ulaşım hizmeti için çalışmalarını sürdüren Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, yılbaşında vatandaşların ulaşımını kolaylaştırmak için ek seferlerle toplu taşıma hizmeti verecek. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, vatandaşlar... devamı | Share it now!

26/12/2017 - Toplu Taşımada Diyarkart Uygulaması Başlıyor

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kentte toplu taşıma alanında hizmet veren 196 belediye, 100 özel halk otobüsü ve 376 minibüs olmak üzere toplam 672 aracı aynı havuzda toplayarak Diyarkart uygulaması başlatıyor. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Ba... devamı | Share it now!

19/12/2017 - Diyarbakır’da Klimalı Durak Sayısı Artıyor

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların olumsuz hava koşullarından etkilenmemesi için kentteki çeşitli noktalara klimalı duraklar yerleştirmeye devam ediyor. Toplu ulaşım güzergahlarında bulunan durakların sayısını artırmak için çalışmalarını... devamı | Share it now!

18/12/2017 - Diyarbakır’da Havaalanına Ek Toplu Taşıma Seferleri Başlatıldı

Daha rahat ve konforlu toplu ulaşım hizmeti için çalışmalarını sürdüren Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, havaalanına giden ve gelen vatandaşlar için ek seferler başlattı. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, vatandaşlara daha konforlu, rahat ve ucuz ul... devamı | Share it now!

11/12/2017 - Şanlıurfa, Mardin ve Diyarbakır’a Hızlı Tren

Şanlıurfa’daki sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya gelen Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, bölgeye yönelik hızlı demiryolu projeleri konusunda da açıklamalarda bulundu. Şanlıurfa hızlı tren hattı ile uluslararası koridora ente... devamı | Share it now!

08/12/2017 - Diyarbakır’da toplu taşıma araçlarında kitap okuma etkinliği

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ve Vehbi Koç İlköğretim Okulu kitap okuma alışkanlığının yaygınlaştırılması amacıyla toplu taşıma araçlarında 100 öğrenci ile okuma etkinliği gerçekleştirdi. Kentte kitap okuma alışkanlığının yaygınlaştırılması amacıy... devamı | Share it now!

22/11/2017 - Diyarbakır Büyükşehir’den öğrencilere ücretsiz ring servisi

Kent merkezi ve dış ilçelerde vatandaşlara rahat ve konforlu toplu taşıma hizmeti veren Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, öğrencilerden gelen talepler üzerine ücretsiz ring servisi başlattı. Daha rahat ve konforlu toplu ulaşım hizmeti için çalışmalar... devamı | Share it now!

20/11/2017 - Diyarbakır’da 9 mahalleye yeni toplu ulaşım hizmeti

Daha rahat ve konforlu toplu ulaşım hizmeti için çalışmalarını sürdüren Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Sur ilçesinin 9 dış mahallesini kapsayan iki yeni güzergah oluşturarak 20 Kasım’dan itibaren 3 bin kişiye ulaşım hizmeti vermeye başlayacak. Diy... devamı | Share it now!

19/10/2017 - Ergani otobüs seferlerinin saatleri değişti

Daha konforlu, ucuz ve güvenli ulaşım hizmetleri için çalışmalarını aralıksız sürdüren Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Ergani ilçesine ulaşımı sağlayan 21 HA 892, 21 HA 891 ve 21 DC 665 toplu taşıma araçlarının sefer saatlerinde değişiklik yaptı. D... devamı | Share it now!

Benzer haberler:

99 / 6,182