Demiryolu kategori listesi: 90.27 Gaziantep

14/01/2018 - Gaziantep’te Tramvay Duraklarının Uzatılması Yolcu Kapasitesini Arttırdı

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi iştiraki Gaziulaş tarafından işletilen tramvaylardaki durakların büyütülmesi ve vagonların arttırılması yolcu kapasitesini arttırdı. Raylı sistemde çalışan araçların dizili çalışabilir hale gelmesi ve durakların uzatıl... devamı | Share it now!

11/01/2018 - Geleceğin İçin Sen de Pedalla

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan “Geleceğin İçin Sen De Pedalla Projesi” kapsamında Akkent-Karataş 416-412 nolu cadde arası pilot bölge seçildi. Sağlık, çevre, ulaşım ve ekonomik açıdan gazi şehri rahatlatacak Büyükşehir, insanı ... devamı | Share it now!

26/12/2017 - Başbakan’dan Antep-Kilis-Halep hızlı demiryolu açıklaması!

Başbakan Binali Yıldırım, partisinin Kilis 6’ncı Olağan Kongresi’ndeki konuşmasında, Antep-Kilis-Halep hızlı demiryolu projesi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Başbakan Yıldırım, Suriye ile ilişkilerin iyi olduğu dönemde Antep-Kilis-Hale... devamı | Share it now!

25/12/2017 - Gaziantep Ulaşımında Kredi Kartı İle Yolculuk Dönemi Başladı

Gaziantep Büyükşehir Belediyesince hayata geçirilen Gaziantep Kart Sistemi uygulamaları kapsamında temassız özellikli kredi kartla yolculuk yapma dönemi başladı. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile Mastercard tarafından başlatılan “Mastercard-G... devamı | Share it now!

19/12/2017 - Gaziantep’in Ulaşım Ağı Günden Güne Gelişiyor

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Gaziantep Ulaşım AŞ (GAZİULAŞ), son 3 aylık veriler incelendiğinde 169 otobüsle günlük ortalama 65 bin otobüs yolcusu taşıdı, tramvay hattında 70 bin tramvay yolcusuna hizmet verdi. GAZİULAŞ, 37 yaş ortalamasına sahip ... devamı | Share it now!

17/12/2017 - Gazianteplilere Müjde 2018’de Ulaşıma Zam Yok

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Fatma Şahin, 2018 yılında toplu ulaşım araçlarına zam yapılmayacağını kaydederek, yolcuları mevcut ücretlerle taşımaya devam edeceklerini bildirdi. Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi’nde Gençlik Meclisi toplantısı... devamı | Share it now!

11/12/2017 - Şanlıurfa-Gaziantep Hızlı Tren Projesinin Sözleşmesi 2018 Yılında İmzalanacak

Ahmet Arslan iki ile daha müjdeyi verdi. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan, hızlı tren ile ile ilgili açıklamayı bugün yaptı. Bakan Şanlıurfa ile Gaziantep arasında yapılacak olan hızlı tren projesinin sözleşmesinin 2018 yılında imzal... devamı | Share it now!

01/12/2017 - Gaziantep’te Elektrikli Otobüsler Yola Çıktı

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Toroslar EDAŞ işbirliğinde hayata geçirilen “Akıllı Şehir” örnek uygulamalarında yeni bir adım atıldı. Proje kapsamında TEMSA tarafından sağlanan MD9 ElectriCITY model elektrikli otobüsler, Türkiye’nin ilk akıllı pa... devamı | Share it now!

24/11/2017 - Elektrikler Kesilince, Fırat Ekspresi Yolda Kaldı

Adana-Malatya-Elazığ seferini yapan 61502 sefer sayılı elektrikli Fırat Ekspresi, Gaziantep’in İslahiye ilçesi bulunan Fevzipaşa Garı’nı geçtikten sonra ilçeye 16 kilometre uzaklıktaki Kozdere Mahallesi yakınlarında demiryolu hattında yaş... devamı | Share it now!

20/11/2017 - “Geleceğin için Sen De Pedalla” Adlı Proje Yaygınlaşacak

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistemler Daire Başkanlığı ile Bisikletliler Derneği tarafından ortaklaşa yürütülecek olan “Geleceğin İçin Sen De Pedalla” adlı projenin tanıtım toplantısı düzenlendi. Toplantıda, seçilen bir p... devamı | Share it now!

Benzer haberler:

105 / 2,075