Demiryolu kategori listesi: 90.31 Hatay

07/11/2017 - CHP’li Tümer’in girişimi Mersin-İskenderun tren seferleri iptalini önledi

CHP’li Tümer, konuyla ilgili TCDD Taşımacılık AŞ Genel Müdürü Veysi Kurt’la da görüştü. Tümer’le telefon görüşmesi esnasında bürokratları çağıran ve Tümer’e bilgi veren Veysi Kurt, “Yanlışlık varsa düzeltilecek. Bu hat bizim için çok önemli. Kesinlik... devamı | Share it now!

20/09/2017 - OSB’lerden İltisak Hattı Hamlesi

Afyonkarahisar, İscehisar ve İskenderun OSB’leri aynı gün ihaleye çıkmaya hazırlanıyor. İltisak hattı yapımı kapsamında hizmet alım ihalesine çıkacak olan OSB’ler, bölgelerine cazibe katmış olacak. BÖLGELERİN ÇEHRESİ DEĞİŞECEK Ana hatlardan depo ve f... devamı | Share it now!

17/08/2017 - TCDD’den yüksek gerilim ve ilaçlama uyarısı

TCDD Genel Müdürlüğü’nce yüksek gerilim verilecek istasyonlar ile ilaçlama yapılacak yerlerde, can ve mal emniyeti bakımından dikkatli olunması uyarısında bulunuldu. YÜKSEK GERİLİM UYARISI Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) Genel Mü... devamı | Share it now!

07/07/2017 - Arsuz Belediyesi,TCDD’nın 106 dönümlük arazisini kiraladı

Arsuz Belediyesi,TCDD’nın 106 dönümlük arazisini kiraladı :Hizmet kalitesinde çıtayı her geçen gün daha da yükselten Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Türkiye Devlet Demir Yolları(TCDD) 6. Bölge Müdürü Oğuz Saygılı ile birlikte tarihi bir sözleşmey... devamı | Share it now!

20/06/2017 - Kurt, Makinistlerimizin Her Zaman Arkasındayız

Kurt, Makinistlerimizin Her Zaman Arkasındayız :TCDD Taşımacılık AŞ Genel Müdürü Veysi Kurt, Demiryolu Makinistleri Derneğinin (DEMARD) Elazığ, Kayseri ve İskenderun Şubelerinin 16-18 Haziran tarihlerinde düzenlediği iftar programlarına katıldı. Yolc... devamı | Share it now!

12/05/2017 - TCDD’den Sekiz İl İçin İlaçlama Uyarısı

TCDD’den Sekiz İl İçin İlaçlama Uyarısı :Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) İşletmesi Genel Müdürlüğü, demiryolu hatlarında otla mücadele kapsamında yapılacak ilaçlamalar için sekiz il için uyarıda bulundu. Türkiye Cumhuriyeti Devle... devamı | Share it now!

18/01/2017 - Yük vagonunda selfie çekmek isteyen 2 kız elektrik akımına kapıldı

Yük vagonunda selfie çekmek isteyen 2 kız elektrik akımına kapıldı :Hatay’ın Dörtyol ilçesinde vagon üzerinde özçekim yapmak isteyen iki kız öğrenci, yüksek gerilim hattına temas edince elektrik akımına kapılarak yaralandı, Hatay’ın Dörty... devamı | Share it now!

06/01/2017 - Hatayda Tren öğrenci servisine çarptı 6 yaralı

Hatayda Tren öğrenci servisine çarptı 6 yaralı :Hatay’ın Payas İlçesi’nde yük treninin, öğrencileri taşıyan servis minibüsüne çarpması sonucu meydana gelen kazada 6 öğrenci yaralandı. Kaza, saat 15.00 sıralarında ilçeye bağlı Yenişehir Ma... devamı | Share it now!

28/11/2016 - Hatayda Hemzemin Geçitte Cipe Tren Çarptı

Hatayda Hemzemin Geçitte Cipe Tren Çarptı :Hatay’ın Dörtyol İlçesine bağlı Çaylı Mahallesi 1 nolu hemzemin geçidinde Erzin-İskenderun istikametine gitmekte olan yük treni, sürücüsü belirlenemeyen 31 VN 003 plakalı arazi tipi cipe çarptı. Kazayı gören... devamı | Share it now!

28/11/2016 - Hemzemin geçitte 35 yıl (Foto Galeri)

Hemzemin geçitte 35 yıl :Hatay’ın Dörtyol ilçesinde yaşayan down sendromlu Ramazan Önal (45), her gün sabahın ilk ışıklarıyla tıraşını olup memur gibi giyinerek başına taktığı şapkasıyla evinin bulunduğu yerden hemzemin geçide kadar bir kilomet... devamı | Share it now!

Benzer haberler:

137 / 2,262